Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkínosabb dolog,...

Mi volt a legkínosabb dolog, ami történt veled az életben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Felesegem varatlanul hazajott es arra ebredtem, hogy a mellettem fekvo csajszit kerdezi, hogy "es te ki vagy?" :)))


Termeszetesen elvaltunk es az a lany lett a kovetkezo felesegem, aki akkor eppen mellettem fekudt.

2021. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bef*tam.
2021. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mensiztem, mikor etteremben voltunk a pasimmal. sokat kellett varni a kajara, sokaig ettunk. rovidnadragban voltam, mikor felalltam, hogy elmenjek a mosdoba, kifolyt a verem, vegig a labamon, le a padlora. a pasim ketsegbeesetten ram nezett, nem tudom, ki lathatta meg, de gyorsan beszaladtam a mosdoba, rendbe tettem magamat, aztan spuri ugy, hogy senki szemebe ne kelljen neznem, a verfolt a padlon maradt :( nagyon nagyon kellemetlen volt, a pasim fel sem hozta utana hala istennek, azota nem mertem arra a helyre menni, pedig nagyon jo ott a kaja.
2021. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az, ami a másodiknak. Pukinak indult...
2021. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül otthagytam a wc papírba tekert véres tamponom a barátoméknál a mosdókagylón, és mikor ment fürdeni a nővére a pasijával, akkor szólt be a pasi, hogy kidobhatja-e?


Nem égett a pofám meg semmi.. :)

2021. jan. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Hasonló mint az 5-ösnek nevelőapám anyukájáéknál voltunk és a wc-be tekert tampont ott hagytam a szennyestartón.


Ez csak később jutott eszembe és szerencsére(!!) nem hozta fel egyszer se(hála istennek), de akármikor elképzelem ahogy a vacsora után ránézett és kidobta ahj annyira gáz😂

Bár még kínosabb lett volna, ha rákérdez, de na

2021. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elaludtam vezetés közben.Annyira talán nem is aludtam el,nem tudom.Meló után tesómat vittem át szegedre reggel.És hazafelé viszont az út majdnem teljes egésze kiesett nekem.Nekem ez kínos volt mert sose jártam így.
2021. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!