Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm miért zsarol azzal...

A barátnőm miért zsarol azzal hogy ha elhagyom ő megöli magát?

Figyelt kérdés
mindig ezt mondja, és szerinte csak én nem értem hogy ő ennyire szeret engem. de ő meg nem érti meg hogy ez nekem nagyon rossz hogy zsarolással próbál egy kapcsolatban tartani. nem érti meg az én álláspontom
2021. jan. 7. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, nem fogja magát megölni. Ha nagyon aggódsz, akkor szólj a szüleinek, hogy figyeljenek rá.
2021. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem akarom elhagyni csak ez szarul esik
2021. jan. 7. 22:01
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet el kell hagyni. Ha meg is öli magát, nem a te hibád. Ő egy gyenge jellem.
2021. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó csaj? Add nekem.
2021. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg zsarol téged, és te hagyod magad. Vagy leállítod, vagy elhagyod a francba.
2021. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják pszichológiai bántalmazásnak.


Ezt nyugodtan mond el neki. És azt is, hogy zsarolással csak eltaszít. Az édes anyjának mond meg, hogy öngyilkos természetű és bántalmazó. Aztán hagyd ott. Minél előbb szakíts meg MINDEN kapcsolatot vele.

2021. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz, ha nem teszed meg?


Igazolod, hogy beválik a bántalmazás. Megerősíted abban, hogy zsarolhat bármikor. És nem csak téged, de mást is.


Magadnak és neki is jót teszel, ha kiállsz magadért és nem hagyod, hogy egy bántalmazót nevelj ki belőle a támogatásoddal.


Ezt nagyon fontold meg!!

2021. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen én tudom hogy ez az

csak nem tudom hogy ezt hogy lehetne neki elmondani és hogy miért is csinálja

állitása szerint ő ezzel fejezi ki az erzelmeit hogy ennyire szeret....

csak én távlatokba gondolkodok, attól hogy most szeretem , bármi lehet a jövőben amiért boldogtalan leszek és szerinte csak úgy léphetek ki ebből a kapcsolatból ha az az ő halálával jár

2021. jan. 7. 22:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Megjátszotta az utolsó kártyáját,ennyi.Mindenki csinálja,nem csak lányok.Nekem pl. volt barátnőm azt mondta egyszer mikor épp úgy együtt voltunk és jöttek haverjaimék hogy menjek,én pedig már öltöztem,megjátszotta ezt,hogy ha te nem vagy hajlandó engemet még meg...ni se,akkor meg...atom magam apáddal.Mondtam neki,inkább gyere te is velem,azt mondja nem,vagy visszafekszel vagy megyek apádhoz.Jólvan mondom,akkor menjél,te is azt csinálsz amit akarsz,meg én is azt csinálok amit akarok.Nézett csak,köpni-nyelni nem tudott,azt hitte majd ilyennel becsicskíthat.A lényeg:sose hagyd magad befolyásolni,akármilyen szöveget is talál ki a másik,hogy papuccsá tegyen.
2021. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha szereted, segíts neki, hogy eljuthasson egy pszichológushoz. Biztosan szeret téged, és nem önszántából zsarol, hanem valamilyen tipusú mentális betegsége van, és fél attól, hogy elhagyják.

Döntsd el, mennyire fontos ő neked, de valószínűleg segítségre van szüksége.

Én is átmentem ezen, a mi esetünkben én voltam, aki meg is próbált öngyilkos lenni.

Az általános hozzáállás, hogy az ilyen embereket ott kell hagyni, mert sok nehézséget okoznak.

Nem mindenki képes kitartani egy ilyen beteg személy mellett. Én a páromnak köszönhetem, hogy az elmúlt éveket végig csinálta velem. Most pszichológushoz járok, aki segít megtanulni kezelni a betegségem és így a párommal a kapcsolatunk is működni tud.

2021. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!