Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végül a jók elnyerik méltó...

Végül a jók elnyerik méltó jutalmukat, a rosszak pedig méltó büntetésüket. Ti is hisztek ebben ?

Figyelt kérdés
Egyszer majd eljön a Végelszámolás, és akkor jaj a gonoszoknak ! Egyedül ez lelkesít az életben. Az Univerzum/Teremtő/Egyensúly/ Isten egyszer helyre teszi a dolgokat.

2021. jan. 7. 22:30
 21/100 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ezerszer inkább legyek sikertelen, szánalmas jó, mint sikeres gonosz, akinek az a siker, hogy mindenki áttapos és mindenkit tönkretesz.... Ha nektek ez a siker, akkor ebből én nem kérek....
2021. jan. 7. 22:53
 22/100 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem állított ilyet. Siker lehet az is, ha jó jegyeket kap valaki és a hobbija lesz a tanulás. Vagy letörik az oktató keze, ha begépeli, vagy hogy gondoltad?
2021. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
79%
Mert a sikeres és jó ember együtt nem létezhet? :D
2021. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 A kérdező kommentje:
23: Ezt pont te írtad pár kommenttel feljebb.
2021. jan. 7. 22:55
 25/100 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mit írtok, akkor is jobb ember vagyok, mint ti és ez az 1 dolog számít csak az életben.
2021. jan. 7. 22:56
 26/100 anonim ***** válasza:
77%
Mit írtam? A #23-mas az első válaszom itt.
2021. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
83%

Ne rohogtess mar, itt te vagy a troll. Mi csak jogos kritikat fogalmazunk meg a hulyesegeddel szemben.


Az egyetlen "isten" legfeljebb a tudomany, mert az legalabb nem iger valotlant, hanem megfigyelheto, jol dokumentalt tenyeket kozol.


Ellentetben a vallasokkal es szelsoseges fanatikusokkal, akik csak a kornyezetuket tetszik tonkre egy kepzeletbeli barat neveben.


Bar lassan a sok konteo nagyobb problema lesz a hulyek miatt, mint a te kis kepzeletbeli baratod.

2021. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 Jól van ez így? ***** válasza:
2021. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
57%
Két hónapot töltöttem Thaiföldön, ahol egy állatrezervátumban önkénteskedtem hétköznap és hétvégén angolt tanítottam a helyi gyerekeknek. Számtalanszor kerültem a komfortzónámon kívülre és amikor egy éjszaka két orvvadász betört hozzánk, vállon lőttek valódi fegyverrel. Életem legfélelmetesebb pillanata volt. Ne hidd, hogy most fényezni szeretném magam, de te se legyél ostoba és ítélj el másokat úgy, hogy semmit nem tudsz róluk.
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem pont az ellenkezője történik a túlvilágon valójában. A rossz elnyeri méltó jutalmát, a jó pedig szenvedést kap. A rosszak a mennyországba kerülnek, a jók a pokolba.
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!