Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok aludni a madaraktól,...

Nem tudok aludni a madaraktól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kicsit elhúzódott az éjszakai videojátékozás és ilyenkor kb lehetetlen aludni. Alapból nem vagyok fáradt reggel 6-ig (éjjeli bagolyság juhú) de a madarak 3-kor rákezdenek. Panel első emelete és az ágyam az ablak mellett van, csak oda fér. Csiripelnek ezerrel, pedig jó lenne elaludni, mielőtt kinyit alattam a húsbolt 5-kor, és akkor meg a teherautók + rekeszhajigálás + proli ordibálás miatt nem fogok tudni elaludni, mert minden úgy hallatszik, mintha közvetlen ott lennék mellettük. Ötletek?

2021. jan. 8. 03:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Kapcsolj be valami nagyon uncsi dokumentumfilmet. 😃
2021. jan. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálok valami uncsi youtobe videót benyomni, hátha.. de pörgök mint a búgócsiga. A szemeim már kiégnek, a lábam fáj mint állat, a fejem hasog de aludni az nem megy.
2021. jan. 8. 03:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha fáj a lábad sétálj a szobádban míg el nem múlik (remélem hosszú szoba), az alsó lakók majd örülnek, de hosszas videójáték utáni lábfájást el kell mulasztani.
2021. jan. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a jövőben jelölj ki magadnak egy időpontot, ameddig videojátékozol, utána pedig az alvásra koncentrálj, a monitorbámulás nem segít elaludni.
2021. jan. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Micimacko67 ***** válasza:
69%
Bocs, kérdező...ilyenkor télen te milyen madarakat hallasz?
2021. jan. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Azt én is szeretném tudni, hogy miféle madárkákat hallasz te ilyen időben.
2021. jan. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Füldugó+ha lehet,akkor hangszigeteltetni a falat,ablakra zsanér,szigeteléscsere.És legközelebb feküdj le előbb.
2021. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Olvass, ahogy nézem az sem ártana.
2021. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

5-6. Azért igen sok hazai madárfaj nem költözik sehová. Felsorolni sem tudnám az összest, a mi kertünkbe is járnak madarak, többen közöttük csiripelnek is:

verebek

tengelic

feketerigó

szarka

vércse

karvaly

galamb

cinege

zöldike

vörösbegy

pacsirta

meggyvágó

őszapó

....

2021. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Micimacko67 ***** válasza:

#9, távol álljon tőlem, hogy kétségbe vonjam az ornitológiai ismereteidet, én csak egy egyszerű falusi vagyok...


Amit én tapasztaltam, hogy azért a madarak nagy része éjszaka alszik (kivéve a baglyok), majd a virradatkor kezdenek el mozogni, csicseregni....

Azért télen hajnal 3-kor marhára nincs madármozgás...maradjunk ennyiben!

2021. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!