Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert esek könnyen szerelembe...

Miert esek könnyen szerelembe és miért ilyen erkölcstelen a mai nő(korrekt választ,please)?

Figyelt kérdés

***nem vagyok se jobbos se balos,se nárcisztikus,se pszichopata,sem ronda(allitolag jó vonásaim vannak),sem buta,sem putris prolis,26 vagyok,van lelki problémám,egyetemen tanulok,nem hiszek se istenben semmiben,és még magyar se vagyok félig ,etc stb


Megmaradt bennem egy intelligens lány mondata,akit annó egy kemia erettsegis elte-s felkesziton ismertem meg. Azota fogorvosin tanul,penze van,csinos,parja papucs("van azert velemenye"),ismerkedtem vele,de nem jott ossze,utana meg masik suliba kerultem(nem orvosira). Ezt mondta: " a nők 99,9 % a K****,rendes lanyt talalni tű a kazalban" Mivel nem akarki mondta(nem hulye es csinos)megmaradt.


Sosem volt fiatalabb nőm. Soha. Alkalmilag sem. A legfiatalabb velem egyidős volt. Volt eddig kb 20-25 kapcsolatom.

Volt olyan hogy felmentem egy anyához a másik szobában ket fia jatszott en meg őt az egyik szobaban....

Volt olyan h egy csaj velem csalta egyszer a párját.( Aki nem volt ronda de szép sem)

Kicsit megijedt tolem a lany. Ket menet kozott megmondtam neki ha az en parom lenne...es h ferfikent oke..csinaljuk..de emberként krvara elitelem (azert mert a csavoja nem foglalkozott vele azt mondta azert jött)

18-20 eves koromban házas nokkel kavartam akiknek már volt gyerekuk. Messengeren átküldtek meztelen kepeket(bankos csajrol irok,nem hülye ről),aztan tali..


Voltak baratnoim. Amikor lefekszek valakivel rogton azt erzem h ő az enyém. Ugy kezelem.utana Rátelepedesnek erzik es hogy "megfojtom". Szerelmes leszek. Meg turelmetlen meg minden.


Osszejottem tavaly egy koros de jo csajjal 35 evessel. Hotel. Azt is megszerettem,videki a lany, teherbe ejtettem februrban fog szulni.elso gyerekem. Szerelmbol. O nem szeretett csak hasznalt. Most sem szeret. Azota megtudtam kitol lesz gyerekem...a megye egyik legnagyobb k..ajatol. aki tenyleg az. Az. Durván. Nála az analis kozosules olyan természetes mint nem tudom(nala szoktam ra szerettem meg amugy ezt is)

Fiatalabb koraban volt h 3 ferfival volt egyutt. Sok balhe van es volt.


Rendes lanyt akarok talalni. Most beszélgetek egy fura de ertelmes okos 20 evessel. Tanul. Onkenteskedik civilkedik, liberálisnak vallja magát stb. De nala is latom mennyire szük az agya. Nek ertjuk egymast. Nem ert engrm es ha elmagyarázom miert megsertem vele.

Okosnak hiszi magát (en is ilyen voltam) es okos is a korosztályában.

Volt egy masik barátnőm budai tehetos. Mikot bepiált elmondta nekem hogy mikor nem volt velem elment konzum lanynak es h miket kertek tole az ügyfelek...azon tul h jol esik a szeretkezes vele es a szeretet azon tul förtelmes...

Es sokan csinaljak ezt. Fiatal,akibol ki nem nezned.


Hol vannak olyan tipusu nok akiknel van egy minimál erkolcs? Szoval aki nem megy bele 3 ferfival aki nem megy el prostinak aki nem dugatja meg magat terhesen vagy gyerekkel.


Sokat gondolkodtam h felkeresek iszlám gyülekezetet. Nem utálom a noket ellenkezoleg. De olyan mértékű krvasag van es olyan szinten befolyásol a média,es olyan sokan elhiszik h az a normális...szoval a rend...hiánya


Van olyan nem dagadt,normalis külsejű no aki nem k*? Irna ide h letezik :D? Akinek a multja is tiszta. Vagy ismersz ilyet? Érdekességbol....


2021. jan. 8. 05:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy találnál rendes lányt, hiszen te magad se vagy rendes férfi. Össze-vissza kúrogatsz, igénytelen vagy mert egyáltalán nem válogatsz, úgy beszélsz a nőkről akiknek te is (!) megvoltál, hogy rossz olvasni. A legyet is röptében. Te pontosan ugyan olyan vagy, mint a város legnagyobb krvaja, egy perccel sem jobb.
2021. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
98%

20-25 kapcsolatod volt, simán hagytad hogy veled csalják meg a nők a párjukat és még te akarsz rendes lányt? Na pont ezért nem találsz, te se vagy rendes, neked nem jár normális csaj.


Ha a te múltad mocskos mi jogon várod el hogy a másik tiszta legyen? Vagy nálad is a kettős mérce működik?


Én rendes lány vagyok (28 éves, eddig 2 párkapcsolatom volt, az elsővel 4 évet voltam együtt, a másodikkal most 6. éve, nyáron volt az eljegyzés) de egy hozzád hasonlóval szóba se állnék. Tudod, hasonló a hasonlót vonzza.

2021. jan. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%

Egyfelől.

Az hogy kit ejtettél teherbe az bizony rajtad áll.


Másfelől.

Az hogy egy nő (vagy akár férfi) a saját párját csalja az őrajta áll. Enyhén szólva köpönyegforgatás az ha mindkettőért téged hibáztatnak az előttem válaszolók.


" teherbe ejtettem februrban fog szulni.elso gyerekem. Szerelmbol. O nem szeretett csak hasznalt. Most sem szeret. Azota megtudtam kitol lesz gyerekem...a megye egyik legnagyobb k..ajatol. "

Nincs jó emberismereted és/vagy elvakítja az ítélőképességedet a nemi vágy. Ha meg liberálissal kezdesz az se lesz jó hosszútávú partner.

2021. jan. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%

Amíg tárgyként kezeled a nőket, addig csak olyat találsz, akit tárgyként adni venni lehet.

És ha venni lehet, azt bárki megteheti.


Egyébként megoldom a problémádat: nem volt egy kapcsolatod sem és nem voltál szerelmes sem.


26 évesen 25 kapcsolat :) nevetséges vagy.


Jaj és kihangsúlyoztad, hogy az "első" gyereked fog most születni.

Ne szaporodj. Ne hibtsd a te csodás magadat méltatlan földbe. Ezzel a gyerekkel se fogsz törődni, mérgezed majd azzal, hogy gyűlölöd az anyját. De mondjuk ha megimsernéd mielőtt teherbe ejted, az sokat segítene máskor.

2021. jan. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Csapongsz össze-vissza és úgy tűnik számodra sokat számít a tehetősség, diploma, stb, mert amikor valaki "mond valamit" annak igazságtartalmát mindig ilyenekkel támasztod alá.

Sokat tudna segíteni egy pszichológus: rávezetni arra, mit szeretnél igazán. Nem hiszem el hogy mindig mindenhol ilyeneket találsz, akkor könnyen kapható vagy te is, nem vársz az ismerkedéssel, ahogy írod, csak úgy felmentél valakihez aztán mehetett a menet...

2021. jan. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
94%

Akartam javasolni a pszichológust, de látom már írták.

Valami nagyon nincs rendben a fejedben.

2021. jan. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
Te csak kiehezett es elhanyagolt nokkel talalkoztal idaig ... sikeres no le se sz.rna!
2021. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Gondolom meggyőződéses farkat növesztett (a hímek jobban kívánják a szexet,a promiszkuitás is gyakoribb a biologia szerint ...) Media meg a mostani "szabad" kornyezet által sz@rrá befolyasolt nők válaszoltak eddig.(4. válaszig láttam)

Valaki?

Minimál erkolcsről.


Az is szokott zavarni csak nem irtam bele a kerdesbe amikor nővel mrgismerkedek es felmerul az "ex téma". Nem tudja titokban nem zarja le, beszelget.

Ez nem jo.

De amúgy ezt egy darab ide irkálo sem látja be?

Nincs kettos merce csak hat tudod jo ha a nonek pónija van banán helyett es hat ebbol következően igy is viselkedik.

Mert ha vkinek farka van azt erteni vélem hogy volt nojevel kavargat,falja a noket stb .


Iszlám? Vallási gyülekezet? Az az állítólagos 0.1 % ilyen helyeken találhato nagyobb valószínűséggel? :D

2021. jan. 8. 07:14
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a sztorikat amiket leirtal, elotted mar Münchhausen báró is megtette :)))
2021. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Megérett a világ a pusztulásra.

Annak aki irta hogy "ne szaporodj". Javaslom aki ilyen gusztustalan undorító kommentet képes anonim módon leírni,abbol minden szeretet hiányzik. Beteg agyú undorító okádék. Bizom benne Te nem szaporodsz vagy az esetleges rokonaid. Undorito komment.

2021. jan. 8. 07:21
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!