Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert esek könnyen szerelembe...

Miert esek könnyen szerelembe és miért ilyen erkölcstelen a mai nő(korrekt választ,please)?

Figyelt kérdés

***nem vagyok se jobbos se balos,se nárcisztikus,se pszichopata,sem ronda(allitolag jó vonásaim vannak),sem buta,sem putris prolis,26 vagyok,van lelki problémám,egyetemen tanulok,nem hiszek se istenben semmiben,és még magyar se vagyok félig ,etc stb


Megmaradt bennem egy intelligens lány mondata,akit annó egy kemia erettsegis elte-s felkesziton ismertem meg. Azota fogorvosin tanul,penze van,csinos,parja papucs("van azert velemenye"),ismerkedtem vele,de nem jott ossze,utana meg masik suliba kerultem(nem orvosira). Ezt mondta: " a nők 99,9 % a K****,rendes lanyt talalni tű a kazalban" Mivel nem akarki mondta(nem hulye es csinos)megmaradt.


Sosem volt fiatalabb nőm. Soha. Alkalmilag sem. A legfiatalabb velem egyidős volt. Volt eddig kb 20-25 kapcsolatom.

Volt olyan hogy felmentem egy anyához a másik szobában ket fia jatszott en meg őt az egyik szobaban....

Volt olyan h egy csaj velem csalta egyszer a párját.( Aki nem volt ronda de szép sem)

Kicsit megijedt tolem a lany. Ket menet kozott megmondtam neki ha az en parom lenne...es h ferfikent oke..csinaljuk..de emberként krvara elitelem (azert mert a csavoja nem foglalkozott vele azt mondta azert jött)

18-20 eves koromban házas nokkel kavartam akiknek már volt gyerekuk. Messengeren átküldtek meztelen kepeket(bankos csajrol irok,nem hülye ről),aztan tali..


Voltak baratnoim. Amikor lefekszek valakivel rogton azt erzem h ő az enyém. Ugy kezelem.utana Rátelepedesnek erzik es hogy "megfojtom". Szerelmes leszek. Meg turelmetlen meg minden.


Osszejottem tavaly egy koros de jo csajjal 35 evessel. Hotel. Azt is megszerettem,videki a lany, teherbe ejtettem februrban fog szulni.elso gyerekem. Szerelmbol. O nem szeretett csak hasznalt. Most sem szeret. Azota megtudtam kitol lesz gyerekem...a megye egyik legnagyobb k..ajatol. aki tenyleg az. Az. Durván. Nála az analis kozosules olyan természetes mint nem tudom(nala szoktam ra szerettem meg amugy ezt is)

Fiatalabb koraban volt h 3 ferfival volt egyutt. Sok balhe van es volt.


Rendes lanyt akarok talalni. Most beszélgetek egy fura de ertelmes okos 20 evessel. Tanul. Onkenteskedik civilkedik, liberálisnak vallja magát stb. De nala is latom mennyire szük az agya. Nek ertjuk egymast. Nem ert engrm es ha elmagyarázom miert megsertem vele.

Okosnak hiszi magát (en is ilyen voltam) es okos is a korosztályában.

Volt egy masik barátnőm budai tehetos. Mikot bepiált elmondta nekem hogy mikor nem volt velem elment konzum lanynak es h miket kertek tole az ügyfelek...azon tul h jol esik a szeretkezes vele es a szeretet azon tul förtelmes...

Es sokan csinaljak ezt. Fiatal,akibol ki nem nezned.


Hol vannak olyan tipusu nok akiknel van egy minimál erkolcs? Szoval aki nem megy bele 3 ferfival aki nem megy el prostinak aki nem dugatja meg magat terhesen vagy gyerekkel.


Sokat gondolkodtam h felkeresek iszlám gyülekezetet. Nem utálom a noket ellenkezoleg. De olyan mértékű krvasag van es olyan szinten befolyásol a média,es olyan sokan elhiszik h az a normális...szoval a rend...hiánya


Van olyan nem dagadt,normalis külsejű no aki nem k*? Irna ide h letezik :D? Akinek a multja is tiszta. Vagy ismersz ilyet? Érdekességbol....


2021. jan. 8. 05:42
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, kimondottan antifeminista vagyok, egy kezemen meg tudom számolni hány férfival voltam, fontosak számomra a családi értékek és az erkölcs, és pontosak emiatt szóba se álltam volna soha olyan két lábon járó nemibeteggondozott ösztönlénnyel mint te. A férjemet és téged egy lapon sem lehet emlegetni. Ezért mondom, hogy nem fogsz ilyen nőt találni, mert aki ilyen, az nem kezd a te fajtáddal.
2021. jan. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Nem számít a tehetosseg.

Nagyon izzok a szerelemtől es a szenvedekytol. Es állandóan csalodok. Es a tapasztalatok..

Amugy az a kiscsaj tehetos volt volt,szociologus.

Mellékállásban konzum

HIHETETLEN.

: d

Legszívesebben elvonultan élnék egy Normális nővel messze a beteg világtol.

Regebben azt se birtam ha egyáltalán vkinek volt elottem valakije. Most mar nem zavar.

De nem nagyon tudok ehhez a fiúknak es krvaknak valo kozeghez alkalmazkodni.

Szinte nincs erteke pl a szexnek sem. Szex:megtortenik,hello.


Konkretan anál fuggo lettem de onzo okbol: mert ha meglatok egy p.cit az van bennem hogy jart mar benne 10-100 banán... de talán a popsiban kevesebben. Igy ertekesebb maradandobb a szex.

Amugy az erkölcsi minimumra valaszolna aki rendelkezik ezen ritka sajatossaggal?

2021. jan. 8. 07:32
 13/50 anonim ***** válasza:
88%

Nem a világot, hanem magadat, a te világhoz való hozzáállásodat kellene (ill. lenne érdemes) megváltoztatni.

Nem volt reakció pszichológusra. Mindenki mindig hibás csak te nem, az összes nő, akivel összejöttél meg "egyébként is az összes olyan" mert "ezt valaki megmondta aki nagyon művelt volt" stb...

Ha gondolod kérj segítséget pszichológustól, ezt a fajta erkölcs-csőszködést, siránkozást olvasni is fárasztó.

2021. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egész kérdést és összes választ kinyomtathatod és a pszichológus kezébe adhatod indításként, jól összefoglalja, láttatja problémáidat.

Segíteni szeretnék, nem bántani, nem ártani!

2021. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz 1es :D jo vicc reggelre

Amugy a feminista is lehet normális (bar ez elég ritka gondolom)

2021. jan. 8. 07:37
 16/50 anonim ***** válasza:
88%

Engem mindig az érdekel az ilyen kérdéseknél, hogy hogy nézhet ki a kérdező. Rengeteg férfi ismerősöm van, gazdag, szegényebb, jóképű, kicsit csúnyább, okosabb és butább is. Mégis mindnek van legalább barátnője, sokuk már házas is.


Szóval vagy extrém ronda vagy, hogy senkinek sem kellesz (ha anyukád azt mondja, hogy jól nézel ki, az nem ér!) vagy elviselhetetlenül idióta vagy és senki nem kér belőled.


Felesleges a világot meg a másik nemet hibáztatni, aki valamennyire intelligens, jó vele együtt lenni, az előbb-utóbb elkel.


Talán ha először magadban keresnéd a hibát és nem másokban, akkor többre mennél.

2021. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

15, egy erkölcsös nőnek miért kéne pont egy olyan férfit választania, aki már túl van egy rakat nőn, nem válogat, ki tudja mit hordoz (jársz egyáltalán szűrésre?) és ráadásul gyereke is van egy radnom nőtől.


Mit tudsz nyújtani neki?

2021. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
csak magadat bántod ezzel
2021. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem voltál te szerelmes sohasem.A szerelem az eleve feltétel nélküli elfogadást jelent,te pedig már eleve minden nőre k..vaként tekintesz,és lenézed,elítéled mindannyiukat.Képzeld,vannak férfiak akik szerelmesek tudnak lenni egy olyan nőbe is aki korábban prostituált volt.Mert el lehet fogadni egy embert a múltjával,hibáival,tökéletlenségeivel együtt.Van olyan nő aki azért csinálja mert a férje lelépett tőle és ő ott maradt három gyerekkel.Nem élvezetből fekszik le pénzért férfiakkal,hanem önfeláldozásból,mert nincs más lehetősége felnevelni őket.Biztos,hogy jobban tudok tisztelni egy ilyen nőt aki mindent,testét,lelkét feláldoz a gyerekeiért mint egy ilyen csávót mint te,aki csak ment a farka után és felelőtlenül teherbe ejtett egy olyan lányt akit gyakorlatilag nem is ismert.Te csak egy 26 éves egyetemista vagy,még semmit nem tudsz az életről,felelősségről,nem tudod,hogy mit jelent a szeretet,a szerelemről meg pláne téves elképzeléseid vannak.Majd ha megszületik a gyereked akkor bebizonyíthatod,hogy mennyire érett,felelősségteljes ember is vagy és hogy különb vagy egy k..vánál.
2021. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
88%

Az a probléma, hogy pont azt utálod a nőkben a legjobban, ami a legnagyobb hiba benned.

Te, mint valami kanmajom, mászol rá mindenre, amin lyuk van. 26 évesen nem tudod, hogy amit érzel, annak semmi köze a szerelemhez. Csak testi vágy és birtoklási kényszer. A szerelemhez idő kell, de te senkit se akarsz megismerni, csak megdugod, aztán eldobod. A saját gyereked anyját se ismered, még csak nem is törekszel vele jó kapcsolatra, pedig életed végéig összeköt vele egy gyerek, akiről kötelességed gondoskodni.

Itt vagy te, 26 évesen, az a tipikus aljadék, farokvezérelt kanmajom, akitől minden anya óva inti a lányait, hogy az ilyen messzire kerüljék. 26 évesen elintézted, hogy 18 évig fizetsz gyerektartást az !!első!! alom után. És 30 éves korodig mennyit tervezel szétszórni a világban? Csak szólok, hogy 2 gyerek után a fizetésed 40%-a ugrott, 3 után 50%, és ha nem perkálsz, börtön is lehet a vége.

A hozzád hasonlót nem csak a kedves, rendes lányok kerülik, de mindenki más is, akinek egy csepp esze van. Egyáltalán nem vagy alkalmas kapcsolatra, ezért van, hogy téged csak az akaszt le, akinek épp viszket a... De egy dugásnál többre ott se kellettél, gondolom, szexben is ugyanilyen ostoba és önző vagy. Az a fajta beteg állat, aki úgy áll a szexhez, hogy azzal a férfi megalázza és bemocskolja a nőt. Ebből a típusból a született ribizlik se kérnek, élvezni ők is akarnak.

Azzal, hogy gyereked lesz, de mèg világra se jött, máris külön vagy az anyjától, és dugsz mindenkivel ész nélkül, aki megáll neked, minden nőnél elvágtad magad. Azt hiszed, hogy 25 nőből egy se mondta el senkinek, hogy milyen vagy? Lesz neked a közelben olyan híred, öcsi, hogy 100 km-es körzeten belül egy nő nem áll szóba veled. Nem hogy a rendes lányok, de a prostik is elhajtják az ilyet.

2021. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!