Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert esek könnyen szerelembe...

Miert esek könnyen szerelembe és miért ilyen erkölcstelen a mai nő(korrekt választ,please)?

Figyelt kérdés

***nem vagyok se jobbos se balos,se nárcisztikus,se pszichopata,sem ronda(allitolag jó vonásaim vannak),sem buta,sem putris prolis,26 vagyok,van lelki problémám,egyetemen tanulok,nem hiszek se istenben semmiben,és még magyar se vagyok félig ,etc stb


Megmaradt bennem egy intelligens lány mondata,akit annó egy kemia erettsegis elte-s felkesziton ismertem meg. Azota fogorvosin tanul,penze van,csinos,parja papucs("van azert velemenye"),ismerkedtem vele,de nem jott ossze,utana meg masik suliba kerultem(nem orvosira). Ezt mondta: " a nők 99,9 % a K****,rendes lanyt talalni tű a kazalban" Mivel nem akarki mondta(nem hulye es csinos)megmaradt.


Sosem volt fiatalabb nőm. Soha. Alkalmilag sem. A legfiatalabb velem egyidős volt. Volt eddig kb 20-25 kapcsolatom.

Volt olyan hogy felmentem egy anyához a másik szobában ket fia jatszott en meg őt az egyik szobaban....

Volt olyan h egy csaj velem csalta egyszer a párját.( Aki nem volt ronda de szép sem)

Kicsit megijedt tolem a lany. Ket menet kozott megmondtam neki ha az en parom lenne...es h ferfikent oke..csinaljuk..de emberként krvara elitelem (azert mert a csavoja nem foglalkozott vele azt mondta azert jött)

18-20 eves koromban házas nokkel kavartam akiknek már volt gyerekuk. Messengeren átküldtek meztelen kepeket(bankos csajrol irok,nem hülye ről),aztan tali..


Voltak baratnoim. Amikor lefekszek valakivel rogton azt erzem h ő az enyém. Ugy kezelem.utana Rátelepedesnek erzik es hogy "megfojtom". Szerelmes leszek. Meg turelmetlen meg minden.


Osszejottem tavaly egy koros de jo csajjal 35 evessel. Hotel. Azt is megszerettem,videki a lany, teherbe ejtettem februrban fog szulni.elso gyerekem. Szerelmbol. O nem szeretett csak hasznalt. Most sem szeret. Azota megtudtam kitol lesz gyerekem...a megye egyik legnagyobb k..ajatol. aki tenyleg az. Az. Durván. Nála az analis kozosules olyan természetes mint nem tudom(nala szoktam ra szerettem meg amugy ezt is)

Fiatalabb koraban volt h 3 ferfival volt egyutt. Sok balhe van es volt.


Rendes lanyt akarok talalni. Most beszélgetek egy fura de ertelmes okos 20 evessel. Tanul. Onkenteskedik civilkedik, liberálisnak vallja magát stb. De nala is latom mennyire szük az agya. Nek ertjuk egymast. Nem ert engrm es ha elmagyarázom miert megsertem vele.

Okosnak hiszi magát (en is ilyen voltam) es okos is a korosztályában.

Volt egy masik barátnőm budai tehetos. Mikot bepiált elmondta nekem hogy mikor nem volt velem elment konzum lanynak es h miket kertek tole az ügyfelek...azon tul h jol esik a szeretkezes vele es a szeretet azon tul förtelmes...

Es sokan csinaljak ezt. Fiatal,akibol ki nem nezned.


Hol vannak olyan tipusu nok akiknel van egy minimál erkolcs? Szoval aki nem megy bele 3 ferfival aki nem megy el prostinak aki nem dugatja meg magat terhesen vagy gyerekkel.


Sokat gondolkodtam h felkeresek iszlám gyülekezetet. Nem utálom a noket ellenkezoleg. De olyan mértékű krvasag van es olyan szinten befolyásol a média,es olyan sokan elhiszik h az a normális...szoval a rend...hiánya


Van olyan nem dagadt,normalis külsejű no aki nem k*? Irna ide h letezik :D? Akinek a multja is tiszta. Vagy ismersz ilyet? Érdekességbol....


2021. jan. 8. 05:42
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
87%

Ha anál függő vagy, és minden nő undorító, akkor javaslom a férfiakat.

Nincs nemesebb két felsőbbrendű lény szerelménél.

Mondjuk akkor az iszlám nem olyan jó választás.

De legalább nem lesz több kölyköd, akit elhagysz.

2021. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, hogy a nőktől elvárnád az erkölcsös életet, te meg fűvel-fával baszol!

Hát ha van is erkölcsös normális nő, remélem az nem veled fog szóba állni, te tapló!

2021. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
96%

Mivel beléd nem szorult erkölcs, ezért az erkölcsös nőknek alapvetően nem fogsz kelleni. Ennyire egyszerű.

Én és a barátnőim 99%-a erkölcsösek vagyunk a te fogalmad alapján, de az írásaidat olvasva sikítva menekülnénk előled.

23/L

2021. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
79%

Mivel a szex jó,de nehéz olyan párt találni,akivel rendesen lehet szexelni,ezért nem állok le olyannal,akivel nem megy.Ha nincs kapcsolatom,de jó lenne egy kis szex,keresek valakit,de én csak cumizni is imádok.

És legfőképp,jogom van nekem is úgy és annyit szexelni ahogy kedvem tartja,mint egy férfinek.Te pedig kapcsolatra alkalmatlan vagy,valami fő nyereménynek gondolod magad.Keress valami birkát,aki szűz és meg se mukkan,mert a nőktől félsz,és egy normális nő se áll össze ilyen selejjtel.

2021. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Írásodat olvasni férfiként is rettenetes. Tökéletességed hamis tudatában ócsárolsz mindenkit, de kihasználod mindenkinél a lehetőséget.

Lehet csak napi szokásos provokatív hergelést keltő kérdésről van szó.

2021. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán beteg itt, az te vagy, kérdező! Semmi jogalapod nincs a mentalitásoddal mások erkölcsi értékeivel foglalkozni.
2021. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szimpi a mondókád! Szerintem is szarok a nők
2021. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Amúgy ez is lemaradt a kérdés kiírásakor hogy valamiért nagyon erős bennem az hogy akit megszeretek tőle gyereket is akarok. Ez másnál is igy van gondolom.

Mivel ez az idős (35)novel a kapcsolat nem jott ossze igazábol egy nalam fiatalabbst akarok teherbe ejteni.

Aztan majd vmikor egy normális nő. Végülis en is fiatal vagyok..


Most az a cél h egy fiatal okos lányt tegyek teherbe. Valamiert korabban pesten a pestiekkel ez nem jött össze. Vmelyik vedekezett vmelyiknek êpp megvolt...bár véresen a legjobb szerintem.

Finom amikor csupa vérben szeretkezik egy pár.

Mindenesetre érdekes volt olvasni a kommenteket.

Egy ujabb igazolólap arról hogy milyen elkrvut világ ez.(persze nem reprezentatív:) )

2021. jan. 8. 16:09
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepne meg, ha troll lennél, de mindenesetre ijesztően torz gondolkodásod van. Sajnálatos, hogy a legrosszabb emberek azok, akik sose veszik észre magukat.
2021. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, eddig is fenntartásaim voltak kedves Kérdező a kérdésed kapcsán.

Először arra gondoltam hogy provokátor vagy.

Tévedtem, csak egy sima jelentéktelen troll vagy.

2021. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!