Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet alkoholt...

Miért nem lehet alkoholt fogyasztani a munkahelyen amikor egy kicsit ittasan jobban teljesítek és sokkal jobb a hangulatom?

Figyelt kérdés
Nem arra célzok hogy le akarok részegedni minden nap, de mondjuk a 8 órás munkaidő alatt miért nem lehet legurítani 3-4 sört vagy pár felest ha úgy sokkal felszabadultabb leszek, könnyebben megy a munkavégzés? Nem okozhatok másnak sérülést meg anyagi kárt sem, nem olyan munkakörről van szó, szóval tényleg nem értem mi ez a nagy alkohol-ellenesség az országban. Régebben mindennapos volt hogy ittak az emberek munkavégzés előtt vagy közben, nem volt ezzel semmi gond.
2021. jan. 8. 12:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Szoltam a fonoknek, hogy nevnapom lesz ... hozok piat a fiuknak es koccintani fogunk. Nem engedelyeztek ... mondtam, hogy engedelytol fuggetlenul akkor is a nevnapom lesz, max munka utan fogom korbekinalni a tarsasagot (es igy is tortent).


Majdnem kirugtak. Nem az volt a baj, hogy melo utan piaztunk ... az volt a baj, hogy annak ellenere tettuk, hogy nem engedelyeztek.

2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

".... sokkal jobb a hangulatom?"


Vegul is van benne igazsagod ... ott tevedsz csak egy keveset: a munkahely nem szorakozohely! :)

2021. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
11 mi köze hozzá hogy meló után mit csinálsz?
2021. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem ittam, de a munkahelyemen egy munkatársam belém erőltette. Egyszerűen nem engedte el a dolgot. Utána vagy 20 perc múlva megint, és megint. Mindig csak egy kortyot ittam, de nem is akartam már többet. Utána még azt mondta, hogy eskü, jót tett velem az a pár korty. :D még jobban ment utána a munka... Volt benne valami amúgy, főleg hogy hidegben dolgoztunk, de attól még nem szoktam máskor magamtól. :D (nem úgy, mint sok munkatársam)
2021. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14 vagyok: Olyannal jött az utolsónál, hogy ha szereted apádat, megiszod, meg ilyesmi. :DDD
2021. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
3-4 sör és pár feles napi renderességgel már alkoholista kategória. Mondom ezt úgy, hogy pultos vagyok egy sörözőben. És nem, nem volt régen sem olyan, hogy az emberek leittasodtak meló közben :)
2021. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mégis miért lenne 3-4 sör alkoholizmus? Én rendszeresen ittam egy jó ideig, akkoriban simán lement egy üveg tömény (vodka, hubertus, stb) meg vagy 8-10 sör na az alkoholizmus volt.
2021. jan. 8. 15:16
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
17: Légy magadra büszke ! Én ezt inkább szégyellném a helyedben....
2021. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mégis mit szégyelljek rajta? Más meg egy doboz cigit elszív naponta, azért bezzeg lehet kijárkálni óránként!
2021. jan. 8. 15:20
 20/25 anonim ***** válasza:
15:16 - Mert minden nap látom azokat az embereket, akik ennyit isznak, látom, hogy az egész életük projekció annak igazolására, hogy ők tulajdonképpen önhibán kívül a rendszeres alkoholfogyasztás áldozatai. Na nem a remegős alkeszek, azért van ennek lightosabb verziója is, elvégre pár normálisabb sör meg pár feles jobb pálesz egészen kulturált formája az alkoholizmusnak, végülis mégse kannásborról beszélünk. Közéjük tartozom én is, és nekem is kell valami önigazolás, szóval nálam ez szakmai ártalom :D
2021. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!