Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavarna ha a masszázs...

Mást is zavarna ha a masszázs közben behallatszana a másik helyiségből jövő suttogó beszélgetés?

Figyelt kérdés

Masszázs szalon, de csak függöny választja el a helyiségeket.

Hallani azt is, ha jön-megy valaki.



2021. jan. 8. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, masszázs közben maximum halk zene szóljon
Igen
Kicsit lehet
Nem
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, mivel csak függönyök vannak, ezzel úgy sem lehet mit kezdeni.
2021. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, hogy minden zajt teljesen megszüntetni lehetetlen. Hiába kérjük a vendéget, hogy legyen csendben, másokra való tekintettel, hiába van kiírva, nem értik a legtöbben.

Az hogy hallani, hogy jön-megy, az is olyan dolog, hogy egy szalon nem egy emberért van, nyilván lesz több vendég is.

2021. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts masszőrt. Keress olyat ahol nem csak függöny van. Ez a megoldás
2021. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Én masszőrként dolgozok, nálunk külön masszázs szobák vannak, mégis hallatszik, ha megy valaki a folyosón, vagy ha hangosabban beszélnek a szomszéd szobában.

Teljesen hangszigetelni egy helységet nem lehet. Én a rádiót szoktam bekapcsolni, úgy azért nemigen hallani.

Persze ha valahol csak függyön választ el a másik vendégtől, ott szerintem evidens, hogy zajjal kell számolni.

2021. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!