Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendőröket nem veszélyes...

Rendőröket nem veszélyes szándékosan provokálni?

Figyelt kérdés

Igazoltattak pár embert, köztük minket is az utcán, erre az egyik férfi azt mondja hogy ő nem hiszi hogy ők valójában rendőrök, ezért nem adja át a személyi igazolványát. És hogy akár ő is kiadhatná magát rendőrnek.


:D


Erre mondja hogy na majd ő kideríti hogy ők valójában rendőrök e és felhívta a 911-et, hogy itt két személy rendőrnek adja ki magát!!!


XD


Nem tudom hogy végződött az eset de kész röhej volt!



2021. jan. 9. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A 911-et? Mielőtt kitalálsz egy fiktív sztorit, legalább járj utána az érvényben lévő segélyhívó számnak.

112.

2021. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmultatok 12?
2021. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én őszintén felnevettem, de amúgy adhatnál egy kis szabadidőt, mert látom, van :)
2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 1


Krumpli, burgonya, kolompér stb.


Jól van nagyon ügyes vagy Józsika, menj óvónénihez és kapsz csokit, hogy ilyen ügyes vagy. Ezért farsangon te lehetsz a főkovboj és táncolhatsz a királylányokkal.

2021. jan. 9. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen agyamentek. Ilyet ne csináljatok! Megkérheted, hogy mutassa meg az igazolványát, de a leírtak alapján olcsó játék hülyegyerekeknek...

Amúgy a 911 hívható Magyarországról is, de mint segélyhívás a 112-höz csörög.

2021. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb viselkedjetek rendesen, ne csináljatok butaságot.
2021. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem...:D
2021. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!