Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Irigy vagyok a...

Mit tegyek? Irigy vagyok a húgom kapcsolatára.

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk a húgommal, nagyon szeretjük egymást. Sajnos úgy alakult, hogy haza kellett... volna költöznöm, de mivel a szüleim dolgozó emberek krónikus betegséggel, a húgom és párja felajánlották, hogy néhány hónapig lakjak náluk, addig tudok spórolni, utána pedig úgy mehetek albérletbe, hogy marad is pénzem. Életem során sosem volt tartós kapcsolatom, régóta nem is volt semmilyen. Nem vonzódom a húgom párjához, a kapcsolatukra, a harmóniájukra vagyok féltékeny. Húgom megemlítette egyik reggel, hogy szíve vágya, hogy vacsira spagettit egyen (kb fél nagy üveg fekete olívával). Estére (2 órával előbb végez a párja) megcsinálta. Párja nagyon csendes, a húgom szája állandóan jár. A pasinak jóképű arca van, de olyan, mintha nem lenne mimikája. Nem nevet, nem beszél sokat, nem mosolyog, nem ráncolja a homlokát, nem mutatja ki, hogy mérges. Ezt látom én. A húgom ellenben, mintha valami kristálygömbbe nézne, úgy tudja leolvasni, hogy éppen mit gondol. Már hat éve együtt vannak, volt ideje megszokni. Mindig figyelmesek egymással. A fapofájú párján amikor látom, és látszik rajta valami, az is csak rövid ideig, a húgom felé gyöngédség. Imádják egymást. A párjának olyan munkája van, hogy egész nap egyik helyről a másikra megy. Nem talált magának megfelelő kötöttsálat, ami tetszik is neki, erre a húgom netről szedve megtanult kötni. Húgom édeset akart, párja sütött neki, úgy fogadta. Annyira csodálatosak együtt. Nem sajnálom tőle a boldogságát, és szerintem ők lesznek a 21. század azon párjai, akik időskorukban elmondhatják, több évtizede házasok. Csupán... nem tudom, egyszerűen irigylem, amiért így összejött neki.

2021. jan. 9. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2021. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Gyere el velem randizni,aztán ha jól megy minden jöjjünk össze,én is tudok ilyen lenni.

22F

2021. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális amit érzel. Semmi rosszindulat nincs benned, ez csupán egy érthető érzés, hiszen te is egy ilyen kapcsolatra vágysz. Okosat nem tudok mondani, valószínűleg akkor szűnik majd meg ez, amikor megtalálod te is a párodat. Hát én drukkolok neked! :)
2021. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs benned rosszindulat, akkor ezzel szerintem nincs baj.

Én is irigylem néha azokat, akiknek nem futott zátonyra az élete, vagy éppen olyan életet akar élni (és ezért jobban boldogul az életben), ami most mainstream irány és támogatott.

2021. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nézd meg,csak le pontoztak,köszönöm szépen,aranyosak vagytok,én azért kedvellek titeket.
2021. jan. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!