Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért barna a cigány?

Miért barna a cigány?

Figyelt kérdés
Értem én hogy ahonnan elindultak ott nagyon meleg van és szükségük volt a barna bőrszínre hogy el tudják viselni,de már itt vannak több száz éve Európán,ahol a klíma lehetővé teszi a fehér bőrszínt,ők miért nem fehéredtek ki?Nem rasszizmus!!

2021. jan. 9. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Pár száz év nem elég ahhoz, hogy úgymond kifehéredjenek. Várj még kb 10 ezer évet, és akkor talán világosabb színűek lesznek.
2021. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy ilyen genetikai valtozas nem 500 ev alatt meg vegbe, hanem tobb ezer, ha nem tizezer ev.
2021. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy afrikai se fog neked ki fehéredni attól mert ide hozod. Amúgy a cigók indiából jöttek. De ezt még sokan közülük ők maguk sem tudják. Az indiaiak egyébként ezt ki kérik maguknak. Xd csak egy kis érdekesség.
2021. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes az oláhcigányok nem barnák, és a félvérek sem. Akkor min megy az eszmefuttatás? ☺️
2021. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
4 Nem annyira barnák mint a négerek csak füstösek, jobban "napbarnitottabbak" mint a sima fehér emberek.
2021. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Miért fehér a Magyar?
2021. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez a legnagyobb idiótaság, amit rasszista kitalàlhat. Itt látszik meg, hogy a rasszista ember értelmi szintje megegyezik azzal, a fajta sztereotíp gondolkodásmóddal, amit itt a nagy többség is szépen bemutat. 😃 Nem csak az a cigány, aki “füstös, meg napbarnított”. A félvérek egy része, köztük én is HÓFEHÉR BŐRŰ. Az oláhcigányokról nem beszélve. 😊 Szívesen!
2021. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
64%
Oláhcigány vagyok. És a családom is mindenkinek kék a szeme, fehér a bőre, szőkék.. egyébként ez k..va nagy hülyeség hogy indiából jöttek a romák. Én inkább ilyen arab felmenokbe hiszek.. mert ha belegondolunk konkretan a szokások ugyan azok mint naluk. ( mi nem tartjuk halistennek).
2021. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az előzönek teljesen igaza van. Én is oláhcigány vagyok fehér bőrrel és kékszemmel.
2021. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert erősen keveredtek a felmenőid.
2021. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!