Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki hasonló problémával?

Valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés

9 éve vannak mentális problémáim, kórházban is voltam miattuk. 2 éve elég sokat javult minden, jobban teljesítettem suliban és magánéletben egyaránt, vidámabb lettem, volt energiám mindenhez, de 2020 elején kiderült hogy fizikailag is elég rossz állapotban vagyok. Azóta megint minden egyre rosszabb. Nem tudok beszélni róla barátokkal mert tudom hogy zavarja őket. Elrontom vele az ő normális napjukat. Mellesleg, kevés ember van aki tudja kezelni ha valakinek nincs minden rendben fejben (legalábbis az én tapasztalataim szerint. Veszítettem már el emiatt barátot, nem is egyet). Próbálom nem mutatni, nem beszélni róla, elfojtani, de nem hiszem hogy sokáig lehet ezt így húzni. Az egyik pillanatban még tök jó kedvem van, a következőben meg már csak azt érzem hogy nem akarok ott lenni. Sehol sem akarok lenni. Amiről pedig szeretnék beszélni, már nem tudok.

Hogyan lehet ebből kijönni?

Így is lehetnek még körülöttem barátok?



2021. jan. 9. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémákkal küszködők társaságában bízhatsz, ők megértik, mi a gondod. Járj ilyen közösségbe, a búra.hu oldalon sok mindent találni, talán ilyen köröket is.
2021. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne tanúsíts belső ellenállást semmi felé! Megbékélni azzal ami van a legjobb döntés ebben az esetben szerintem. Semmi nem kell ahhoz, hogy boldog legyél, csak legyél önmagad és élvezd az élet apró örömeit, szánj időt és figyelmet magadra, tedd azt amit örömmel és szívesen csinálsz.
2021. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék erről, ha van kedved.
2021. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noahh válasza:
Van itt még egy jelentkező aki szívesen beszélne veled erről.
2021. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!