Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az étkezéshez,kávézáshoz...

Az étkezéshez,kávézáshoz nektek feltétlenül kell társaság vagy szerettek egyedül enni,kávézni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs vele gondom,hogy reggel egyedül kávézzak meg napközben sem.A kávé íze miatt kávézok mikor úgy érzem jól esne vagy kell a koncentráció miatt.A kajálás se zavar gind nélkül leülök enni egyedül.

2021. jan. 10. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán mindkettőt elviselem egyedül. Anyám hisztizni is képes volt, hogy ne kelljen neki egyedül, mára megszokta, mert egyedül él.
2021. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is símán egyedül szoktam enni,inni.Nincs ezzel baj,nem kell hozzá segítség :)
2021. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképen egyedül szeretek enni, és lenni, mert utálom más nyámnyogását, csámcsogását, röfögését, böfögését hallgatni.
2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enni kettesben szeretek a férjemmel.

Kávézni egyedül, az a 10 perc nyugi nagyon jól tud esni.

2021. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kávézom, melóhelyen egyedül eszek.. nem zavar.
2021. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálok társaságban enni, főleg akkor, ha csámcsogó, szörcsögő asztaltárs is akad a közelben.
2021. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!