Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most a járvány második hullámá...

Most a járvány második hullámában miért nincsenek kezdeményezések a közösségi hálatapsolásra, hogy kifejezhessük hálánkat és tiszteletünket a frontvonalban harcoló hősök iránt (mentősök, tűzoltók, egészségügyi dolgozók, rendőrök, bolti eladók)?

Figyelt kérdés
Ők teszik lehetővé, hogy otthon maradhassunk, és vigyázhassunk egymásra a nehéz időkben. Ki kellene állni az erkélyekre, és esténként tapssal, és énekléssel kifejezni tiszteletünket és hálánkat a nélkülözhetetlen munkahelyeken helytálló hősök iránt. Ki ért egyet velem?

2021. jan. 10. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor tapsolj.
2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
hát mán annyira nem népszerű, így senkit nem érdekel...5 perc hírnévért mindenki tapsikolt, másnap meg le se szarta, mi van a világban.
2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert lejárt lemez. Mellesleg értem senki nem tapsolt tavasszal sem. (vasút)
2021. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Telefonos applikációkkal lehetne ilyen kezdeményezéseket indítani, abból látni is lehetne, hol vannak hálataps kezdeményezések. Felhívásokat kellene terjeszteni a közösségi médiában. Ezáltal azt is ki lehetne szűrni, hogy ki nem elég elkötelezett, és kit kellene jobban rávenni a közösségben való aktívabb részvételre és együttműködésre!
2021. jan. 10. 19:18
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Tapsolj, senki nem tiltja meg. Én tavasszal sem tapsoltam, tapstól nem lesz több pénzük, tapsból nem lesznek felújítva, amire nincs keret.

Mellesleg nincs mindenki otthon, nálunk csak heti 2 napot engedélyeztek.

2021. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
tapsikáljál, én azoknak az elkényeztetett kőgazdag bunkóknak, akik itt koronavírusoznak az orvosis diplomájukkal, nem fogok nyalizni meg hálálkodni, hogy jajj de köszönöm hogy kirúgattak és ügyesen tönkretettek többmillió hozzám hasonló tisztességes emberrel együtt...
2021. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tapsikálás kész röhej, tavasszal is az volt
2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert már uncsi, nincs akkora nagy lendület benne. Meg nem szokott sokáig tartani az új dolgok...
2021. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

A férjem az egészségügyben dolgozik. A tapsolással nem segítesz neki semmit, merő képmutatás volt tavasszal is, én se tapsikoltam soha, mert még nem volt igazi baj. Most hogy valóban baj van, a képmutatás is elmúlt. Ennyit a tapsolásról.

Nem a tapsolástól fogják jobban érezni magukat, hanem attól, hogy betartod a szabályokat, igyekszel nem megfertőződni, nem terheled most feleslegesen az egészségügyet olyan dolgokkal, mint pl fáj a lábkörmöd egy hete, valamint ha mégis bekerülsz egy kórházba nem vered ki a hisztit amiért várakoznod kell és nem gondolod magad a legfontosabb betegnek a világon. Valamint megérted, hogy az orvosok is emberek és már nagyon fáradtak, alig vannak a családjukkal, és nekik se annyira jó dolog ez a bezártság.

Valamint a legfontosabb, hogy nem gondolkozol úgy, mint a hatos válaszoló.

Ezekkel segítesz nekik, nem a tapsolással.

2021. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem sokan tapsikolnának már nekik.
2021. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!