Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatos öltönyhordás....

Folyamatos öltönyhordás. Mentális sérülés következménye lehet?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam, aki már az első naptól kezdve öltönyben jött mindig órára. Furcsálltam akkor is már kicsit. Egyszer meg is kérdeztem tőle hogy egyszerű, sima előadásokra miért jön öltönyben, mire azt válaszolta hogy "meg kell adni a tiszteletet az előadónak" (aki amúgy egyszerű farmerben volt, mint ahogy a legtöbb szokott lenni). Aztán tavaly a szakestre is abban jött (tipikus rendezvény volt, ittunk amíg járóképtelenekké nem váltunk). Ekkor már még furcsábbá vált, hogy vajon ide minek vette fel. Most viszont találkoztam nemrég a szüleivel is, mindketten szintén öltönyben vannak folyamatosan, otthon is, mikor egyedül vannak akkor is. Tehát volt honnan ezt a szokást megörökölnie a szaktársamnak.

Szerintetek nála csak azért alakult ki ez a szokás, mert erre nevelték, vagy nála is mint a szüleinél valami nem stimmel mentálisan?



2021. jan. 10. 19:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
A maffiózók is mindig öltönyben jártak mindenhova, szimplán elegáns, szerintem nincs ezzel különösebb probléma.
2021. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Mármint az anyja is öltönyben van, vagy 2 apja van?
2021. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
A formalitás nem mentális betegség lol a tanárok meg amiatt panaszkodnak hogy "bezzeg régen a hallgatók költöztek"
2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom.


Viszont ismertem egy srácot, aki szakliceumba is öltönybe ment. Vele meg vagy mentális bajok voltak, vagy csak simán annyira hülye volt, hogy más dimenzión mozgott...


(A szakliceum olyan 4 éves oktatás, aminek a végén érettségi van, de gyengébb, mint a sima líceum. A líceum meg a sima 9.-12. osztály Romániában.)

2021. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább azt nem értem, amikor valaki torna, meg kosaras cipőben van az utcán. Meg a sok katona - túravezető - prosti - tengerparti nyaraló turista "jelmezes" embert.
2021. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Én jogi karra jártam, tele volt ilyen emberekkel. Visszagondolva, nem hiszem, hogy egészséges 20 évesen így öltözködni.
2021. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha folyton úgy öltözködik, mint Lucifer Morningstar a sorozatból, és jól is áll neki, akkor nagyon király.
2021. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

Milyen szak ez? Nálunk a jogon nonstop öltönyben volt minden srác, teljesen hétköznapi jelenség volt ott.

Miből gondolod, hogy mentálisan sérült? :D

Hol fogsz majd dolgozni egyetem után? Csak mert ott is jó esély van arra, hogy sokan öltönyben lesznek. Nehogy sokkot kapj majd! :D

2021. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%
A jogászok eleve ilyen műmájerek (bocs), ott ez természetes.
2021. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
6.-nak. Jogi karra miben járjon valaki? Én az állatorvosira jártam öltönyben, ott tényleg volt annyi csöves suttyú, hogy volt amikor idegenek azt hitték, hogy én vagyok az oktató, mint a "Kapj el, ha tudsz!" filmben DiCaprio.
2021. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!