Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről (férfi vagy nő) akinek a mai világban nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha a fiatal, akkor ez eléggé gáz. Ha idősebb (főleg nő) az elfogadható.
2021. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Semmi, nekem sincs, a tömegközlekedés nem kényszerít rá.
2021. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Semmi. Most ha én pl olyan helyen élek, hogy nem indokolt, hogy vezessek, plusz nem is szeretnék, akkor minek fektessek pénzt, időt és energiát a megszerzésébe? Lesz egy plusz iratom oszt heló. Fene tudja mikor lesz rá szükség, mikor akarom majd tényleg, addigra meg lehet elfelejtem, hogy egyáltalán hogy kell elindulni.
2021. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
A világon semmi, hacsak nem vezet.
2021. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kicsibarany ***** válasza:
25%
Alap esetben nincs ezzel gond. Viszont ha mással viteti magát ide-oda, akkor már van.
2021. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Minek a jogositvany? Nem autopalyat epitenek a varosba, hanem kerekparsavot alakitanak ki a meglevo utbol is ... parkolni sem lehet es ha megis, akkor fizetni kell erte barhol is allsz meg egy kicsit. Megbuntetnek ha sietsz valahova, megbuntetnek ha figyelmetlen vagy, megbuntetnek ha rossz helyen parkolsz vagy nem fizetsz.
2021. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem gáz, hanem... gond.
2021. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Semmi, nem kötelező ez még...
2021. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

"Viszont ha mással viteti magát ide-oda, akkor már van."

A szüleim nem fogadnak el pénzt, másnak meg fizetek azért, hogy eljussak a segítségével valahova, legyen az tömegközlekedés vagy taxi, telekocsi, bár jellemzően tömegközlekedő vagyok.

2021. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. Valószínűleg azt gondolnám magamban hogy neki nem éri meg autóval járni, valamint hogy még vagy sosem ült olyan autóban, ami baromi jó vezetési élményt ad, vagy ha ült is nincs rá pénze és ezért nem csinált jogsit.
2021. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!