Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről (férfi vagy nő) akinek a mai világban nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 14:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolok róla semmi rosszat.

Lehet, hogy nem éri meg neki autóval járni, jó a tömegközlekedés a környékükön, estleg nincs pénze autóra vagy jogosítványra, vagy valamilyen betegség miatt nem vezethet.

Az ő döntése, hogy szeretne-e jogosítványt, nem ütöm bele az orromat. :D

2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal inkább negatív véleménnyel vagyok azokról, akik másokat veszélyeztetve vezetnek, akár jogsi nélkül is, balesetet okoznak, mások lerokkannak vagy meghalnak miattuk.
2021. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sincs, szerettem volna anno, de nem kaptam volna meg rá az alkalmasságit, aztán megöregedtem és már nem is tudnék egyszerre figyelni egy másik autóra és egy biciklisre, szóval jobb is így 😁


(34N)

2021. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem kaptál alkalmasságit?
2021. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Én pl tudom magamról, hogy nem vagyok alkalmas rá.


Nem tudok egyszerre több dologra figyelni, ami vezetésnél alap dolog.


Meg most utazok busszal, mi van abban ? Lehet, hogy vezetésórán ment a kocsikázás, de azért élesben, amikor nem ül melletted az oktató, aki rálépjen a fékre szükség esetén, úgy sokkal nehezebb.


Sok embernek van jogsija, és sok ember balesetezik is. Meg mit ér, ha én tudok vezetni, az utakon sok a baromállat, dudálgatna, meg anyázna nekem, na erre nincs szükségem.


Illetve ha hirtelen vezetés közben beütne valami gikszer, nem tudnék időben és megfelelően reagálni.


Úgyhogy inkább maradok a tömegközlekedésnél, én is, meg más is jobban jár...

2021. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedés közben tudok könyvet olvasni, ezt vezetés közben nem tehetném meg.
2021. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem probléma van a térlátásommal, nem is lehetne jogsim szetintem, de aki ezért lenéz, magát minősíti. De egyébként sem tudok, nem is szeretek egyszerre száz felé figyelni, márpedig vezetés közben nem árt.

Nyilván valamilyen szinten ezt hátránynak érzem, de kocsi nélkül azért még le lehet élni egy normális életet.

2021. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi alkalmasság is létezik, élhet valaki együtt súlyos betegséggel úgy, hogy viszonylag normális élete van, de jogsit nem kaphat.


Egyébként meg hasznos dolog a jogosítvány, főleg vidéken, de ennek hiányáért nem nézek le senkit.

2021. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk pl se nekem se a páromnak nincs jogsia. Páromnak betegség miatt nem is lehet. Én meg gondolkoztam már h le kéne tenni de nem hiszem h megtudnám fizetni most.
2021. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ám ennek a hátterében egy csomó olyan dolog is, amiről a kívülálló nem tud. Az illető esetleg színvak, netán epilepsziás.... Sok oka lehet. Nem helyes ilyesmi alapján megítélni a másik embert.
2021. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!