Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romáknál egyenrangúak a nők?

A romáknál egyenrangúak a nők?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem?Elhiszem, hogy Indiában nem szokás a nőt embernek tekinteni, de mi (ők) Európában élünk/élnek.Ahol a nők egyenrangúak.Náluk is?

2021. jan. 11. 20:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem rasszizmus!
2021. jan. 11. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ez is változó, de én úgy vettem észre, hogy a hagyománykövetőknél nem igazán.
2021. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

azért nem indiában hanem inkább az iszlám területeken kevésbé van egyenlőség... az indiaiak főleg hinduk utána vannak iszlámok de sok a buddhista és egyéb vallású is és tényleg hatalmas területről beszélünk és ugyan kisebb jóval mint az usa de még így is sokkal többen vannak!

de a nők helyzete sokkal jobb mint pl szaud arábiában

cigány és az indiai kultúra teljesen két külön dolog jó lenne ezzel tisztában lenni!

és a cigányok eredete sem indiai hanem csak azon a területen éltek azaz indó-iráni népek de mivel ezer éve vándorolnak ezért mára már indo-europai népek!

a cigányok körében annyi az egyenrangúság mint a magyarok körében...

vagy mint más europai népeknél!

csak el felejtetted hogy 600+ éve itt élnek magyarban?

és már legalább 900-1000 éve európában? ":D

és nem a nők nem egyenranguak még a nagy igazi nyugaton is ahol gőzerővel akarják a nyomorék libsik papolni...

miközben a maindstream média tele van média loytokkal akik csak így tudnak érvényesülni! pl mióta láttál egy olyan énekes nőt aki csak énekel és nem a melleit a valagát és egyéb női szervét mutogatja? sőt már távol keleten is csak ez van!

valamint elég nehéz is igaz egyenlőséget alkotni hisz más a biológia és még a pszichológia is!

pl gyes... kicsit sem egyenlő

nézd meg a férfi énekeseket? csak azt látod hogy milyen jól énekelnek nem azt hogy ott félmeztelenül szégyentelenül mutogassák magukat miközben azért is vannak ott hogy a HANGJUKAT mutassák meg...

a mai világban a nők sokkal jobban lealacsonyítják saját magukat...

ha nincs egyenlőség az jelenleg a nő sara aki saját magát minősíti hogy csak az intim nemi részeivel tud és akar boldogulni...

persze van rá példa hogy a cigány lány mutogatja magát de szerintem látod hogy közel sincs annyi mint amennyi nem cigány lány csinálja ezt! (a nem cigány itt most lehet magyar spanyol japán kinai koreai olasz francia amerikai)

a legtöbb megtanulta hogy mit szabad és mit nem és nem... nem veréssel hanem szavakkal mert ott meg tanítják hogy egy nő mikor nő és mikor qurva (de ahogy mondtam van kivétel mindkét oldalon) de nézhetjük a férfiak oldaláról is... jelenleg hányan is tanítják meg a fiaiaknak hogy hogyan kell férfiként úriemberként viselkedni? nagyon de nagyon kevesen és itt most mindkét oldal kivette a részét!

teljes mértékben embernek tekintik de a legtöbb nem hagyja hogy a lánya úgy nézzen ki és ne úgy éljen mint egy világi prosti...

sőt van ahol a nő a főnők nem is olyan ritka ez! tudom mert cigány vagyok ":D nálunk anya a főnök a családban is sok helyen a nő a főnök...

vagy legalábbis a nő jobban dominál mint a férfi...

2021. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem egyenrangúak. Az egyik Pimasz úrban Bódi Gusztiéknál alszanak Gergőék és például náluk a férfiak esznek először, csak utána a nők.
2021. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!