Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan építi le hogy...

Ki hogyan építi le hogy érezze hogy ez végleges és nem veszi fel vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, haverom akit azért akarok végleg le építeni mert idegesít engem, bármit mondok csak a rosszat látja benne, mindenre írigykedő meg jegyzéseket tesz amiket mondok vagy velem történik. Ha meg valakivel össze ismerkedem akkor abban is csak a rosszat nézi, és szintén írigy hogy bezzeg vele senki se haverkodik vagy akarna össze jönni. És mást se akar tőlem, csak le akarna engem fektetni és annyira elegem van belőle, szeretném valahogy úgy meg szakítani vele végleg a kapcsolatot, hogy ne bántsam meg mert bosszú állós, kibeszélős és annyira meg utáltam őt, de azt se akarom zaklasson vagy be kavarjon az életembe egyszerűen azt szeretném ha végleg fel fogná többé nem akarom az életembe őt.


Ti ilyen embert hogyan távolítjátok el végleg hogy fel fogja?



#rossz ember#írigy ember#le építés#gonosz ember
2021. jan. 12. 05:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg ha mondtam neki hogy milyen célokat akarok elérni, sose hitt bennem csak le hurrogot hogy úgy se sikerülne mert .... és mellette feszt azt éreztem mindenhez kevés vagyok.
2021. jan. 12. 05:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyíltan akarom elutasítani, akkor úgy viselkedek vele, hogy ne érezzen motivációt ahhoz hogy hozzám szóljon. Nem adnék semmit neki, amire rá függhet. Mindig csak rövid, semmilyen válaszok, semmi érzelmi töltetű megszolalas, nem néznek rá soha. Bár szerintem attól se kéne felni, hogy kibeszel. Ha valaki bedől neki, és kibeszelnek, akkor azok az emberek annyit is érnek. Bármikor lehet az életben olyan szituáció, hogy random valaki kibeszel, az ellen se fogsz tudni tenni. Valahogy sosem aggódtam ezek miatt.
2021. jan. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Úgyse találkoztok gondolom a vírus miatt.Ha keres telefonon ne vedd fel vagy ha igen mondd neki hogy nem érsz rá,mert dolgod van ennyi.Ezt folyamatosan így csináld és egyszer ráun hogy nem tud veled úgymond mit kezdeni.Ha írtok akkor rövid válaszokat adj és akkor nem tud hosszan dumálni.Ezeket próbáld ki és ne törődj vele ha esetleg kibeszélne mégis.Előfordul az ilyen,ezt nem mindig lehet kikerülni.Legyél közömbös,ne hagyd hogy felidegesítsen,mert akkor örül és ha ideges is vagy ne mutasd ki
2021. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen mondd meg neki hogy nem akarsz vele barátkozni és kész.Jogod van eldönteni hogy kivel barátkozol.Nehogymár rákényszerítsen ugyanmár.

3-as voltam

2021. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben.Tudom miről van szó.Végül megmondtam a frankót.Ez az ami bevált.Nem akartam én sem nyíltan megmondani,de rákényszerültem,mert nem értette meg máshogy.Annyit mondtam hogy egy ideig ne beszéljünk és ebből vette az adást
2021. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sajnos egy városban lakunk. És sajnos eléggé mérgező személy, aki mindenre írigy, és mindenkit méricskél magához, és nem érti meg hogy esélytelen hogy valaha én vele egyszer le feküdjek, és nem szimpatikus mert egy energia vámpír számomra és ne hivjon ne írjon nekem többé.
2021. jan. 12. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a francba
2021. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!