Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam idegesen ha...

Miért érzem magam idegesen ha azzal a nővel futok össze akivel megcsaltak?

Figyelt kérdés
Nagyon ver a szívem zaklatott vagyok ilyenkor. Egy helyi boltban dolgozik, havonta 1x muszáj oda mennem. Ilyenkor mindig nagyon csinos vagyok és nagyon idegesít miért teszem ezt sokszor eszembe jut a hölgy, biztos nem hevertem még ki. Nincs a párommal, nem jöttek össze. A párom azóta is hozzám próbál visszatérni. 1,5 éve történt az eset. A nő híres arról, hogy mindenki babája. Több, családos férfi is a szeretője egyszerre pedig ő is párkapcsolatban él. Kezdhetek ezzel az érzéssel valamit?

2021. jan. 12. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert belerondított a kapcsolatodba, és erősen részt vett abban, hogy szétmenjetek.
2021. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Igen kezdhetsz.Ne törődj vele bár tudom nehéz és rohadt idegesítő.Mindig legyél extra csinos és illatos ha oda mégy és jó flegmán nézz rá ezzel is sugallva felé hogy mögötted van és mögötted is marad.Vannak ilyen nők és mindig is lesznek.Nem véletlen hogy csak párszor kellett párodnak szerintem :)
2021. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy nem megoldható, hogy soha többé ne menj abba a boltba?
2021. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Az lenne még a legjobb igaz
2021. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen természetes, hogy így érzel!

Ha közömbös maradnál ilyen helyzetben, akkor te is olyan felszínes lennél, mint a nő, akivel megcsaltak. Akinek mindegy, hogy kivel és hányszor, csak a pillanatnyi élvezet számít.

Jó, hogy van tartásod, önérzeted! Maradj továbbra is ilyen.

2021. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam pontosan kiírni dr az a holt inkább egy posta 😔így sajnos elég elkerülhetetlen,amennyire tudtam átálltam az online befizetésre de még így is be kell néha mennem sajnos és mivel kicsi posta mindig ő van szinte. Engem nagyon idegesít, hogy ilyen vagyok le kellene ejtenem magasról de nem megy napjában sokszor eszembe jutnak még, főleg hogy összesem jöttek és tönkrement minden és hiába bánja a párom és megbántam 1000 biztos vagyok benne mégsem tudnám vele ujrakezdeni és mindig emlékeztet rá ez a nő ha meglátom. Ő meg él boldogan a kapcsolatában, a pasija abszolút nincs tisztában azzal hogy hány férfi jár még a hölgyben rajta kívül. Pletykákból tudom, hogy többször felakartát nyitni a férfi szemét de nem hitt el semmit
2021. jan. 12. 10:21
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Érthető, ha így érzel, de másfél év alatt túl kellett volna rajta lenned. Végül is akkor szakítottál a pároddal? Ha igen, lett új párod? Ha nem szakítottatok, akkor megbeszéltétek, rendeződött a kapcsolatotok?


Én (ffi) hülyeségnek tartom, hogy extrán kiöltözz, meg illatosítsd magad, meg flegmázz vele. Ha ezt észreveszi, inkább csak nevet a görcsös erőlködéseden.

Viselkedj normálisan vele, csak távolságtartóan. És ugyanúgy öltözz, mintha másik boltba mennél.

2021. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ja, közben írtad, hogy szakítottál a pároddal és nem akarnád újrakezdeni sem. Gondolom, azóta nincs párod.

Biztos, hogy ezzel függ össze, hogy idegesít ez a nő. Ha boldog kapcsolatban élnél (akár korábbi partnereddel, akár egy újjal), akkor nem idegesítene ez a nő.

Sőt, irigyled, hogy ő párkapcsolatban él, mert ilyen naiv a párja.

Ezeken valahogy túl kéne lenni, mert ez más férfival való párkapcsolat kialakítását is akadályozza.

2021. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen azóta nem tudok nyitni,volt egy pár hónapos ismerkedésem de vége lett mert nincs bizalmam a férfiak felé. Nem tudom mikor fogom tudni elengedni a történteket, bárcsak soha többé eszembe sem jutna 🙏
2021. jan. 12. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted?
2021. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!