Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne görcsöljek rá...

Hogyan ne görcsöljek rá ennyire a dolgokra?

Figyelt kérdés
Mindenre rágörcsölök, nem tudok lazán hozzáállni bizonyos szituációkhoz. Nem tudom elengedni magam úgymond néha kicsit “leszarni” a dolgokat. Pedig annyira szeretnék lazább lenni :( Hogy érhetném ezt el?
2021. jan. 12. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg elbukni.
2021. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2021. jan. 12. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. Ha félsz attól, hogy mi van ha a dogád hármas lesz akkor tanulj. Megírod, tudod, hogy beletetted minden erőd, de ha mégis csak 3as lesz akkor fogadd el. Tanulj a hibádból és lépj tovább.
2021. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia!. Nekem az segít, hogy igyekszem szembe menni olyan dolgokkal amiktől görcsölök,(próbálom konkrétan megfogalmazni az adott dolgot,hogy mitől lehet, az adott helyzetben) és utólag rájövök hogy jé nem is olyan vészes mint előtte gondoltam, és hogy meg tudtam oldani azt. És ez sikerélmény,ami önbizalmat ad. Magamnál rájöttem, hogy az önbizalom a kulcs sok mindenhez, az pedig úgy jön ha szembe megyünk azzal ami megijesztene mondjuk. A másik ami nekem segít, hogy amennyire lehet tudatosan megpróbálok a jelenben lenni, és az adott dologra koncentrálni,amiben vagyok akkor kevésbé kezdek el pörögni fejben. Remélem tudtam kicsit segíteni :)
2021. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél mindent olyan véresen komolyan.Nem éri meg hidd el nekem.Korral rájössz majd és lazábban fogsz mindenhez hozzáállni.A feszület hozzáállással az a baj,hogy bármibe fogsz bele annál inkább nem fog sikerülni,mert nagyon akarod.Tanulj meg ne olyan erősen akarni,mert ez is egyfajta görcsösség és nem vagy vele előrébb.#1-esnek igaza van abban hogy ha elbuksz fogadd el és legközelebb ha már nem olyan feszülten állsz akkor lehetséges az is hogy jobban menni az a dolog.Gondolj arra hogy nem te vagy az első és nem is az utolsó aki elbukott
2021. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Igazatok van abban hogy valószínűleg félek az elbukástól meg a csalódástól. Meg azt hiszem túl makacs is maximalista vagyok és mindig nyerni akarok :D De próbálok változtatni a hozzáállásomon, felpontoztam mindenkit :)

2021. jan. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!