Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a bezzeg emberek...

Mit gondoltok a bezzeg emberekről? Van ilyen rokon vagy ismerős?Hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Senki sem tökéletes. Mindenkinek vannak hibái, vagy rossz pillanatai, nehézségei.

Akkor jön a bezzeg ember aki,nem is tudom milyen stílusban lehord.

Bezzeg ő megneveli a gyerekét, a te hibád ha a tiéd más.

Szóval ő bezzeg mindig tökéletes.

Segítő szándék az nincs benne.

Csak mindenkit leugat.



2021. jan. 12. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha valóban jobban csinálja, akkor azért, ha pedig csak hülye, akkor azért.
2021. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem őket. Ha már nagyon zavarnak, legszívesebben elküldeném őket a pics@ba (hálistennek mondjuk nincs ilyen közeli hozzátartozóm).
2021. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pfhu en rengeteg ilyet ismerek. A rokonsagom is ilyen, egytol egyik mindegyik megmondoemberkedik.
2021. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Elküldöm őket a p1csába.
2021. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ilyen, amíg vele éltem folyamatosan ezt hallgattam. Bezzeg a Katika 2 ponttal jobb dolgozatot tudott írni. Bezzeg a Jenő versenysportol és viszi haza a sok aranyérmet. Bezzeg az Anitát felvették a legjobb egyetemre. Bezzeg bezzeg bezzeg.

UTÁLTAM és még most is utálom az ilyen embereket.

2021. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!