Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én csak azt akarom, hogy ezt...

Én csak azt akarom, hogy ezt valaki elolvassa és talán sorstársat is találok (?)

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak elég volt a folyamatos kattogásból és ha ide leírom, talán jobb lesz.


Mióta az eszemet tudom küzdök saját magammal. Oka szerintem a kiközösítések, rossz családi háttér, alapból befelé forduló vagyok. Amikor először kiközösítettek (7 évesen) depressziós voltam, de erre csak később jöttem rá, mert egy konkrét emlék belém van égve érzésekkel együtt és depresszióval talán mindig is küzdöttem, de 14 éves korom körül kezdtem el saját magam változtatni ezen, utána egy pár évig jól voltam, aztán megint minden szar lett, szarabb, mint volt. Magamra pakoltam szociális fóbiát, rengetek szorongást, megfelelési kényszert, kényszerességet is. Ez megnyomorít engem, pedig tudom, hogy én nem ilyen lennék alapból. Ez az előbbiek ellen beszél, de megszerettem emberek között lenni(arra már rájöttem azért, mert kapok tőlük figyelmet, kedvességet), szeretek beszélgetni, de nem tudok, mert a szorongás miatt nem tudok feloldódni. persze sokszor szeretek egyedül is lenni, mert akkor biztonságban vagyok. Elvárom magamtól, hogy normális legyek, pedig nem vagyok az. Ez az egész egy ördögi kör. Mostanában estem pofára, hogy ez így kurvára nem normális. Csak úgy érzem meg van kötve a kezem és nem tudok szabadulni ebből az egészből. Fontolgattam az öngyilkosságot is, mint megoldást, mert ebből kijönni... Ezek az érzések mélyen begyökerezték magukat az agyamba.



2021. jan. 12. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Probalj kitalalni valami elet celt, ne a boldogsagot keresd hanem pl., hogy hogyan tudsz segiteni masokon vagy a vilagot jobba tenni (nem kell nagy dolog de ne is tul konnyu celt keress), ha nem magadra, hanem a vilagra fokuszalsz, akkor konnyebb lesz.
2021. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Mért nem fordulsz pszichológushoz? A mentális betegségek nagyja kezelhető. Van gyógyszer is rá. Meg kinek mi amúgy a normális. Attól, hogy nem vagy olyan mint mások nem fogsz kevesebbet is érni.
2021. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Én megértelek, én is szorongok folyamatosan, ami az emberek közt mégjobban felerősödik, részben azért, mert nem alig tudok megszólalni. Középiskolában kezdődött ez az egész elhatalmasodni, mert ott folyamatosan éreztem a kiközösítést, megalázást, szégyent.

Egyszer meg akarok felelni mindenkinek, máskor pedig úgy vagyok vele, hogy "sz.rni bele", mégsem tudom lesz.rni, csak a "szám nagy".

Öngyilkosságon szintúgy gondolkodtam, de még arra is képtelen lennék..


Tudom, hogy egyáltalán nem normális a viselkedésem, de nem sikerült eddig előrébb lépnem. Olvastam és néztem én már mindenféle motiváló dolgot, de nem változott semmi. A korábbi hobbim sem érdekel már, vastag por lepi be szegény festékeimet. Egyszerűen nincs rá erőm.

Valószínűleg nekem és neked is a pszichológus segítene, de nem visz rá a lélek, hogy elmenjek egyhez.

2021. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Egy a szép az életben, hogy akármilyen nyomorúságos volt, a végén úgy is elmúlik, és a föld alatt már nem számít hogy az élet nyomorúságos volt, mert a végén az is elmúlik.
2021. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!