Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek velem van baj...

Szerintetek velem van baj vagy azokkal, akikkel barátkozom?

Figyelt kérdés
Amikor nyíltszívű voltam és őszinte, visszaéltek azzal, amit mondtam, és más módokon lerombolták az önbizalmam, amikor meg emiatt nem mertem beszélni magamról, a dolgaimról, akkor meg azért kezdtek el furkálni.

2021. jan. 13. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból nem lehet semmi következtetést levonni, amúgy meg próbáld megvizsgálni magad te ismered legjobban a helyzeted. Viszont én jobban tisztelem azt a személyt aki nem engedi befolyásolni magát a tömegtől, add meg a tiszteletet másoknak, de onnantól úgy viselkedj ahogyan szeretnél.
2021. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne erre bármi mást írni, minthogy nem te vagy a rossz, hanem ők?
2021. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2-es: Azt nem értem, hogy ez szándékos a részükről, vagy tényleg nem veszik észre, milyen hatással voltak rám?
2021. jan. 13. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha visszaéltek az őszinteségeddel az elég csúnya dolog.Ne is beszélj magadról annyit azoknak főleg akik piszkálnak.Mindegy az ilyeneknek hogy te mit csinálsz akkor is cseszegetni fognak,mert már kinéztek maguknak.Lesznek még normális barátaid a jövőben erre gondolj
2021. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ mondjuk hogy miket meséltél el magadról.Ha ciki dolgokat amiket nem kellett volna akkor megtanulod hogy nem mindig jó annyira őszintének lenni sőt...Ne szólj szám nem fáj fejem elve sokszor jól működik.Személyes tapasztalat

#4/4-es voltam

2021. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Köszi, de akkor végülis igazi barát az, akiben nem lehet megbízni?
2021. jan. 13. 18:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy tudatában voltak. Nagyon sok ember ilyen, öntudatlanok.


"de akkor végülis igazi barát az, akiben nem lehet megbízni?"

Nem értem. Te ezeket komolyan kérdezed, vagy csak megerősítéseket vágysz? Ezek az emberek leszartak téged, köcsögök, magukról sem tudnak. Teli van ilyennel a volt munkahelyem, meg a rokonok is. Barátnak teljesen alkalmatlanok. Az emberek 85%-a egy NPC, akik teli vannak haraggal. Velük van a baj, ember.

2021. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy.Abban akiben nem lehet megbízni az nem a barátod max. egy ismerős.Aki nem megbízható azzal ne barátkozz.
2021. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a választ mindenkinek. A legjobban az fájt, hogy ők rombolták le az önbizalmam, aztán utána ők csesztettek, hogy "Legyen már önbizalmad!". De nem ragozom tovább, legalább valakinek kibeszélhettem a dolgot. Köszi még egyszer. :)
2021. jan. 13. 20:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Veled van a baj. Az önbizalmadat nem lerombolták, hanem eleve nem is volt. Felnőttkorban nem lehet önbizalmat rombolni. Ha az nem alakult ki gyerekkorodban, akkor max. hiheted, hogy van, de nincs. Most próbálod gondolkodással megfejteni, hogy mi a szitu, hogy melyik hatásnak mit köszönhetsz, közben az ennél sokkal egyszerűbb. Önbizalmat nem lehet "építeni", "rombolni", mesterségesen létrehozni. Ha önismerettel foglalkozol, feldolgozod a gyerekkorod fájdalmait (amikről lehet hogy most még tudomást se veszel), akkor magától megjelenik az önbizalom. És ha valakinek van egy mély önbizalma, nem lesz megfeleléskényszeresen túl őszinte, azt várva, hogy majd mások húzzák meg az ő határait azzal, hogy nem élnek vissza a hallottakkal. Hanem az illető maga húzza meg a határait és nem bíz érzékeny információkat arra, akire nem érdemes. Vagy ha igen, és visszaéltek vele, akkor maximum sajnálja a másikat, hogy az ilyen tudatlan és hülye, de őt nem rázza meg ez annyira, hogy azonnal begubózzon. Akinek van önbizalma tehát, az a másik gyarlóságának látja a másik gyarlóságát. Nem veszi magára, hogy jaj most velem mit tettek. Úgyhogy önismeret.
2021. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!