Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem az utobbi időben...

Észrevettem az utobbi időben hogy az emberek nem normálisak. Jól látom? Nálatok milyenek ott az emberek? Nem arról beszélek hogy alapból hülyék, hanem megváltoztak, furán viselkednek. Bevan mindenki tompulva stb

Figyelt kérdés
Már gondoltam hogy a covid betegség az valami Covid hülye képző.
2021. jan. 13. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
...
2021. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
szerintem az emberek nagy része hülye volt a covid előtt is.
2021. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xxxLillaxxx22 válasza:
77%
Szerintem a hülyeség, már a Covid előtt is jelent volt. Pl.: az én osztálytársaim egymást tologaták a székeken az osztályteremben. Akkor vicces volt,de most így 3 évvel ezután visszagondolva elég nagy baromságnak tűnik. Jó persze ez nem a legnagyobb baromság, de szerintem a lényeg ebből is levonható.
2021. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
sajnos már évtizdek óta sújtja az emberiséget az idiotizmus meg a lebutulás olyan szintekre amellett a tanulás egy szinttel feljebbi. Igen kérdéses a helyzet mert ha ez így marad akor előbb vagy utóbb sokkal rosszabb lesz a kovidnál mint katasztrófa.
2021. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem sejtem mire gondolsz. És igen, szerintem is. A közelemben csalàdok / baràtok vesztek össze , vagy azért mert nem egyezett a vèlemènyük, vagy azért mert egyik fél szigorúan betartotta hogy nem mehet hozzàjuk senki. Persze ez valahol normàlis, de ahol mindenki dolgozni jár, és ki van téve a virusnak, az ne a testvèrètől fèljen már, aki pár mèterre lakik tőle. Sokan be fàsultak, nem lehet nagyon menni sehovà, aki beteg nincs ellàtva rendesen. Mindenkiben más feszültsèg alakul ki. Ez az én környezetem, amit itt a faluban làtok.
2021. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Én nem akartam menni élettársam rokonaihoz bulizni, mert több barátjuk is beteg volt, többük intenzíven. De nekik a bulikázás volt a legfontosabb. Van egy betegségem is, ami súlyosbító tényező. Halt meg több ismerősöm, fiatal, és olyan is akinek nem volt semmilyen betegsége. Férjem rokonai alap biológiával nincsenek tisztában, de nagy virológusnak hiszik magukat, hiszen a mindegybenblogon az vóót írva...Akkor kiröhögtek, aztán ketten elkapták ezt a szart és borzalmas állapotban vannak azóta.

Ami félelmetes még, hogy a Gödény féle pszichopata csalók simán tudnak pénzt kicsikarni ezt a helyzetet felhasználva a hiszékeny emberekből. Megy a hőbörgés részükről, hogy jaj mindenki más agymosott birka, meg tévé, meg média, mintha ők nem a facebook-ot használnák és mindenféle istenháta mögötti, helyesírási hibáktól hemzsegő blogról szednék a "tudásukat".

Mielőtt jönnének gúnyolódni a gödény-hívők és tsaik: nem, nem rettegek a négy fal között, minden nap sétálok, futok, rendszeresen járok vásárolni, a maszkot csak akkor veszem el, ha nagyon szükséges.

2021. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A bezártság miatt idegesek és egymást támadják,beszólogatnak egymásnak mindenhol.Mindenkinek elege van már ebből a sz@rságból.Én is feszült vagyok de azért nem szoktam ok nélkül beszólogatni ha kell ha nem.Inkább sportolok,olvasok,munkám elvégzem és ez leköt és valamennyire megnyugtat.Mondjuk én alapból sem vagyok kötöszködős természetű dehát aki az azon még jobban kijön a kialakult idegesítő helyzet miatt
2021. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Előtte sem voltak azok, csak te is egy régenjobbvót szindrómás szemellenzős vagy.
2021. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Népünk már kb. 1990 óta ilyen...
2021. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#5 akkor te tudod miről beszélek.



A többieknek meg: Az előtt is voltak hülyék, de ez más. Olyan mint ha az emberiségnek az agyát valami megfertőzte.

2021. jan. 14. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!