Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felidegesítenek, beszólnak,...

Ha felidegesítenek, beszólnak, vagy megsértenek, mi a reakciód ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Nem veszek tudomást róla, levegőnek nézem, nem válaszolok
Szépen megmondom neki, hogy fejezze be
Csúnyán helyre teszem, elküldöm az anyjába
Megverem őt, ilyenek csak az erőből értenek
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Több dologtól függ:

1. Adott pillanatban éppen milyen lelkiállapotban vagyok?

2. Miért szólnak be, mivel sértenek meg?

Alapesetben egyszer próbálok szépen szólni, hogy nem kéne, aztán faképnél hagyom az illetőt vagy valami frappáns válasszal szerelem le.

Ha rossz pillanatomat kapják el, először akkor is szépen szólok, de újabb visszaszólás után lehet, hogy kicsit erélyesebbre veszem a figurát.

A fentiek mind nem érvényesek abban az esetben, ha a közvetlen családomat: páromat, gyerekeimet sérti/bántja meg valaki - alaptalanul. Ebben az esetben ugrom, és torokra megyek. Anyatigris típus vagyok, bár ismerem a hibáikat és tudom, hogy ők sem angyalok, de ha nincs alapja a sértésnek, akkor kegyetlen leszek.

2021. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Kifejezetten szeretem a konfliktusokat, ezek nagyon jó visszajelzések. Persze csak ha van alapja. Egy "k.va anyád" mondattal nem tudok mit kezdeni, de ha valaki azt mondja, hogy idegesítő vagyok akkor érdekel ő miért gondolja így.
2021. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tudni kellene az előzményeket, hogy milyen élethelyzetben kötöttek beléd, hogy tudjunk segíteni legközelebb hogyan reagálj.
2021. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Ki beszélt itt rólam ?
2021. jan. 13. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha fáradt vagyok, és úgy idegesít valaki, akkor rászolók, ha nem hagyja abba, akkor felemelem a hangom. Ilyenkor venni szokták a lapot.

Megbántani nem lehet. Ha valakin látom, hogy az a szándéka, akkor megkérdezem, miért akar megbántani, mi az oka. Ha olyan oka van, akkor változtatok, ha meg nem olyan, akkor nem érdekel. Nem lehet megsérteni. Nem tudom miért.

2021. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, mit tudok az illetőről. Ha egy idegen senki szól be, az nem érdekel. Ha ismerem az illetőt, akkor mindent előveszek róla és szétkapom, hogy tudja, hol a helye.
2021. jan. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Úgy szénné alázom az illetőt, hogy ő fog elnézést kérni, h megszületett. És kérni fogja, h a legnagyobb tisztelettel kiléphessen az életemből.
2021. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia!Attól függ milyen hangulatban vagyok éppen.Általában nem szokott különösebben érdekelni az idióta beszólások,mert úgy vagyok vele

fröcsögjön csak ahogy akar.Magát mérgezi és hergeli nem engem.Idegeskedjen csak én meg jót röhögök rajta hogy mennyire marharépa :)

2021. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!