Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Célok megvalósítása. De hogyan?

Célok megvalósítása. De hogyan?

Figyelt kérdés
Vannak céljaim az életben amiket el akarok érni. Vállalkozás sport párkapcsolat stb. De ezek annyira távoliak és elérhetetlenek, hogy nem tudom mi az út a célhoz. általában ha elindulok valamerre az vagy rossz irány vagy nem vagyok benne biztos hogy a jó és nem érzem hogy haladok, illetve sok a hátráltató tényező. Ti mit javasoltok hogy tartsam fent a motivációt és találjam meg a jó utat.

2021. jan. 14. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hallottam azt a módszert, hogy írd fel egy (szép) füzet végébe, hogy mi a célod (mik a céljaid) és minden nap nézegesd, hogy mit akarsz elérni, illetve írd le, hogy mit gondolsz mit tudnál tenni a célod érdekében és mit tettél meg ma, ami közelebb vitt a célodhoz. (pl. barátnőt szeretnél, akkor minden nap leírod, hogy mit tettél ma) Aztán hónap végén vagy negyedév végén visszaolvasod, hogy mit tettél minden nap. (pl. 100 lánnyal beszéltél, kicsit fejlődött a messenger kommunikációd, eggyel elmentél randira, az egyik barátodtól megkérdezted, hogy szerinte miért nem találsz párt).
2021. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ilyen felírós módszeren már régen túl vagyok. Nem túl hatékony...
2021. jan. 14. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Válassz közelebbi célokat illetve érdeklődj olyanoknál az útról, akiknek már sikerült.
2021. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!