Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyenlősek vagytok?

Szégyenlősek vagytok?

Figyelt kérdés

20 alatti bi vagy homo, vékony, alacsony srácok ti szégyenlősök vagytok más fiúk előtt?

Pl. uszoda, tábor, öltöző.

Ha igen akkor miért vagy mi okozza ezt nálatok?



2021. jan. 14. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen,kicsit.
2021. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2021. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
igen. Nem vagyok alacsony 183 , de nagyon lóg a zacsim és az zavar
2021. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez a kérdés a homo kategoriába tartozik. Ha bi és homokat érint, azért van rá kulon kategoria.
2021. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

nem csak homókat érint, hiszen sztem pont heteró sréácok előtt szégyenlősebbek ... vagy rosszul gondolom? na meg hegteró fiúk válasza is érdekes itt.

nekem speciel mindegy, de a társaim többsége tuti jobban megnézné egy meleg farkát, h na miyen is az :) nem vicc ... már hallottam erről többször pletykálni őket vag yzaért mert "nem is értik, hát egész nagy van neki, a csajok tuti csípnék" vagy azért mert kicsi volt neki és akkor meg jött az h biztos azért nem mer kezdeni csajokkal.

2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Úgy kezd a kérdés, hogy "20 alatti bi vagy homo"

Ez szerintem eléggé egyértelmű, hogy nem a heteroknak szol. Szoval mehet az erre speciálisan kialakított kategoriába.


De hogy legyen válasz is, nem vagyok szégyenlos. Viszont én vagyok se bi, se homosexuális.

2021. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős, bármelyik srác előtt le vetkőzök meztelenre, viszont lánynál, csak a párom előtt.

21/f

2021. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsonyt kivéve (átlagos a magasságom) beletartozok ebbe a kategóriába.

Nem vagyok szégyenlős, még ha néha meg is néznek. Időnként még fel is áll.

2021. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!