Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapestiek miért kocsikáztok...

Budapestiek miért kocsikáztok annyit éjszaka?

Figyelt kérdés

Látom itt a panel előtt, itt állandóan mennek az autók. Hála az égnek van ez a korlátozás este 8 után már nincs annyi.



Én érdekes módon 2 után már nem kocsikázok...



2021. jan. 14. 17:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem van autóm és utálom a dugót és a sok embert...
2021. jan. 14. 19:49
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Legszívesebben én se kocsikáznék, de haza kell jutni meló után -általában 20:00-ig dolgozom (szolgáltató szektor). Van megfelelő papírom is. De mégse késztet arra, hogy most "menni kell". Jó itthon.


Kérdező, én is utálom a dugót, meg egyebeket, s egyre jobban antiszoc vagyok. :)


(Én pl. örülök hogy 19:00-kor minden bezár, nincs bulika, nincs jaszkari a városban.

Egyedül csak az hiányzik, hogy leülhessek a párommal egy jó étterembe, egy jót ebédelni vagy vacsorázni, illetve hosszúhétvégézzek valami csendes vidéki panzióban. :) )

2021. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem igaz, nem bírtok ki egy hetet felesleges autózgatás nélkül. Talán az utakat is meg tudná csináltatni Viktor.
2021. jan. 16. 15:07
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Mert mégis mi a bánatos fszomat csináljak egy olyan tetves országban, ahol reggeltől estig szinte minden tetves hely zárva van, ami meg nem, oda maszkban kell menni? Ráadásul most ez a rohadt hideg is... Nem hagytak az embernek más szórakozást idétlen beöltözés nélkül, mint azt, amit otthon csinál meg amit a kocsijában. Mindenhol máshol be kell öltözni vegyvédelmi ruhába és ott sem teheted le a valagad. Akkor jön a kocsikázás és a kocsiban piknikezés a város peremén.
2021. jan. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14# Na tessék, -11 ben piknikezni qrvanagy felüdülés. Inkább takarítanátok Pest utcáit. El vagytok nagyon kényelmesedve.
2021. jan. 17. 05:10
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

Én szabályoznám az autókázást! Egy lakásban egy autó lehetne, szigrúbb szabályozás a szabálytalankodó közlekedőkre. Legalább PAV 2 szintű alkalmassággal lehetne vezetni. 5 évente vizsgázni kelljen kresszből és forgalomból.


Az eredménye, hogy kevesebb autó lenne az utakon, kevesebb balesettel. A pszichológiai vizsgálaton meg kizárnák a büntetőfékezős szabályszegő nemnormálisokat.

2021. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!