Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik nagy lendülettel szinte már vonulva mennek az utcán, és elvárják, hogy te kikerüld őket?

Figyelt kérdés
Neked szinte kötelességed kikerülni, ő nem kerül ki. Ha te is mész egyenesen, összeütköztök, és beszól.
2021. jan. 14. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem okoz nehézséged néhány lépéssel kitérni. Ha neked igen, akkor így jártál.
2021. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Honnan tudod hogy elvárják, hogy kikerüld őket? Ha meg ilyen miatt tényleg beszól, akkor nem érdemes még ennyi időre se foglalkozni vele.
2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha létezik ilyen ember, mégis szerinted mit gondolnának róla az emberek? Milyen ostoba kérdés ez.
2021. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fedélzeti problémásak.
2021. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

El vannak foglalva sajt dolgukkal, gondolataikkal. Nem is figyelnek olyankor.


Egyszer egy szűk utcán mentem, és jött velem szembe egy idősebb házaspár, a férfi kicsit mérgelődött. Nem fértünk volna el, ezért lehúzódtam, de ott volt egy bokorsor és alig fértem el. Épp hogy elmentek mellettem, a férfi vissza szólt, hogy "Bocsánat!", és beszélt tovább a feleségéhez. A kommunikáció megoldja a problémát.

2021. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam előbb kikerülni az embereket ha jönnek szembe,mert Édesanyám így tanított.De ha látom hogy valaki nem érdemli meg,aki vagánykodva szokott járni pl.,azzal megyek szembe egyenesen,aztán az utolsó pillanatban mindig ő szokott kitérni,de nem szól egy szót se,ezek a kamuvagányok.Ha csoportosan jönnek szembe,akkor is megnézem hogy hogy járnak,ha normálisnak ítélem meg őket akkor kerülök,ha látom hogy teszik egymás előtt az arcukat akkor nem.Ilyenkor vagy ők kerülnek,vagy megállunk egymással szembe és utána kerülnek,szitkozódnak ilyenkor,de verekedést úgyse kezdeményeznének egy ilyen apróságért.Akiket kiszoktam kerülni az akkor van ha meglátok egy romát a nőjével,mert azt tudom hogy az ilyenek ütnének még egy ilyen dologért is,csak hogy lássa a nőjük,hogy ő aztán nem szarozik.
2021. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan az ilyenekre gondoltam, akiket említettél 6-os!
2021. jan. 14. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Halllottam olyan emberekről, akik tudatosan nem kerülnek ki embereket, mert hogy a másik úgy is kikerüli őket. Egyébként úgy szoktam eljárni, mint 6#. Kivéve, hogy én a férgesebb embereket még kevésbé kerülöm ki.
2021. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Parasztok.
2021. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!