Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire büszkék a magyarok?

Mire büszkék a magyarok?

Figyelt kérdés
Én cigány vagyok, de normális, rendesen dolgozom, fizetem az adót Németországban. Korábban dolgoztam Magyarországon is, de az ottani bérből nem tudtam fedezni a családom igényeit, ezért külföldön vállaltam munkát.Na most, hogy már itt élek 5 éve, felmerült bennem a kérdés, hogy mégis mire büszkék a magyarok? Én romaként számtalanszor megkaptam, hogy putris, retkes, büdös cigány, miért nem csináltatok magatoknak országot, ott okoskodjatok, ne a magyarok országában. Mert Magyarország a magyaroké. Ellenben itt Németországban sosem tapasztaltam rasszizmust. Pedig itt évszázadokkal előrébb vannak ám az emberek... Mire büszkék akkor? A rohadó egészségügyre, a 2 forintos fizetésekre, netán az oktatásra? A németeknél minden működik, kapsz rendes egészségügyi ellátást, nem halsz meg kórházi fertőzésben, van rendes béred, amiből nem halsz éhen, a gyerekek szeretnek iskolába járni, mert nem a hülyeséget nyomatják a fejükbe. De a rasszizmus az megy. Meg a cigány nagyon bűnős nép, mert nincsen országa... De a magyarnak van és büszke is lehet rá, hogy milyen...

2021. jan. 14. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Gumicsont provó.
2021. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyunk büszkék semmire. És a cigányok jóval rasszistábbak itthon, mint mi. Csak azért leköpik az embert mert fehér. Szóval hagyjuk ezt...
2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Értem én, hogy rendes, dolgozó cigány vagy, ez oké is. De nagyon rasszista vagy.
2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Őszinte leszek,mi csak annyiból vagyunk különben,hogy a többségünk(99%) nem lop,csal,hazudik,verekszik,ingyen él,bűnözik,agresszív.

Hozzátok képest kicsit kultúráltabbak vagyunk. DE van nálunk is rossz ember bőven...De ez elmondható általánosságban. Nem bántani akarlak ezzel. Ez tény,amit senki sem ismer el. De a bűnök 99%-át ebben az országban nem mi követjük el. Orbán se magyar eredetileg mellesleg.

Na de hogy kicsit beszéljek önmagunk ellen. A magyaroknak már nincs mire büszkének lennie,ezért emlegetik mindig a kárójuk méretét,mert már semmi sincs. Régen mi magyarok hátrafele nyilaztunk,mostmeg...Ti nagyobb valószínűséggel tartotok össze,ha baj van,bár hogy ezt hogyan valósítjátok meg,az kicsit undorító. Tehát jössz,vagy megverlek és nem eszel egy hétig,ami munkát végzel,az a pénz az enyém... De megvalósul a dolog. Ahhoz képest,amilyenek voltunk,már nem igazán erős egy nemzet,inkább birka.

2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Mire büszkék a magyarok?

Passz, pedig én is magyar vagyok...azt meg nem is értem hogy "Magyarország a magyaroké" mert aki itt születik az már magyarnak számít a szememben!

2021. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
A nagy semmire. Ez tulajdonképpen egy védekezési viselkedés.
2021. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Az 1526 előtti királyságra büszke vagyok. Sajnos ami azóta van, az nem csak a mi hibánk, mert az egész világ azon volt, hogy tönkretegyék ezt az országot, ami végső soron a kommunizmussal sikerült is nekik! Az, hogy a cigányokat ellenünk fordítják azzal, hogy a bűnözés minden formáját megengedik nekik, az egy végtelenül aljas dolog, ezt te is tudod és tudja ezt az elit is, viszont érdemben nem csinálnak semmit. Németországban ugyan ezt kezdték csinálni a migránsokkal, szóval a jólét már ott sem fog fennállni sokáig.
2021. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nálunk cigányoknál nagyon nagy az összetartás, ha baj van 50 cigány ott terem melletted rögtön. A család nálunk igazi érték, kiállunk egymás mellett bármi is van. A magyaroknál ilyen nincs. Egy széthúzó birka nép a magyar. A család sem fontos egyáltalán náluk. Szerintem a cigányoknak több okok van büszkének lenni, mint a magyaroknak...
2021. jan. 14. 22:52
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Szapuljad tovább, lepörög rólunk.
2021. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Mire büszkék? Mindenre, a rosszra is, de most épp mindig arra, amit a Vezír kiröffent magából, hogy most erre-arra-amarra legyünk azok.
2021. jan. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!