Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire büszkék a magyarok?

Mire büszkék a magyarok?

Figyelt kérdés
Én cigány vagyok, de normális, rendesen dolgozom, fizetem az adót Németországban. Korábban dolgoztam Magyarországon is, de az ottani bérből nem tudtam fedezni a családom igényeit, ezért külföldön vállaltam munkát.Na most, hogy már itt élek 5 éve, felmerült bennem a kérdés, hogy mégis mire büszkék a magyarok? Én romaként számtalanszor megkaptam, hogy putris, retkes, büdös cigány, miért nem csináltatok magatoknak országot, ott okoskodjatok, ne a magyarok országában. Mert Magyarország a magyaroké. Ellenben itt Németországban sosem tapasztaltam rasszizmust. Pedig itt évszázadokkal előrébb vannak ám az emberek... Mire büszkék akkor? A rohadó egészségügyre, a 2 forintos fizetésekre, netán az oktatásra? A németeknél minden működik, kapsz rendes egészségügyi ellátást, nem halsz meg kórházi fertőzésben, van rendes béred, amiből nem halsz éhen, a gyerekek szeretnek iskolába járni, mert nem a hülyeséget nyomatják a fejükbe. De a rasszizmus az megy. Meg a cigány nagyon bűnős nép, mert nincsen országa... De a magyarnak van és büszke is lehet rá, hogy milyen...

2021. jan. 14. 21:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%

Ti egy ocsmány gusztustalan, féreg ,lopós népség vagytok. A magyarok az évszázadok során alkottak, rólatok ez nem mondható el, mert inkább elfoglaljátok/ellopjátok ami a másé. Pl a történelmünkre elég büszkék lehetünk, ti ezt elmondhatjátok? Hát rohadtúl nem.

Jössz itt azzal, hogy a németeknél milyen jó. Az albánoknál meg szarabb mint Mo-on. Nézőpont kérdése az egész. Arról ne is beszéljünk, ami ugyancsak közrejátszik hogy Mo. ilyen szar helyzetben van, hogy az országot vezetők között, különösen az élen is egy c. van.

2021. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
A cigányok 90 százaléka aljas és ostoba. Lopnak, rasszisták, beléd kötnek csak azért mert magyar vagy, megkéselnek, baszogatnak a buszon... Ilyenek a cigányok, kár tagadni. Erre vagy büszke? Ha te kivétel vagy, annak örülök, kevés a rendes cigány. Bár elég rasszistának tűnsz.
2021. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

#8: van még többi általánosító pufogtatás raktáron nálad...???


Pont olyan hibába esel, amit a magyaroktól (a cigányok irányába) zokon vesztek.


Ja, persze a család nálatok fontos.... Látjuk-látjuk... Mikor az idősebb báty, vagy nagybácsi viszi a 4-es út mellé futtatni az alig 15-16 éves lányrokonokat, feleségeket, stb. stb....


Igazán szép példa a híres-nevezetes cigány családszeretre...


Püffff!

2021. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%

Egy cikk 1902-ből:


[link]


Az utolsó mondatban lévő ajánlást ma se ártana betartatni... :)))))

2021. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%
A magyar is sz*r nép és a cigány nép is sz*r. Nektek sincs mire büszkék legyetek úgy hogy nyugi. Persze most sorolhatnám a sok undorító, gusztustalan “szokásaitokat mert akar tetszik akar nem 90%- ban ti vagytok felelősség
2021. jan. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
Én is Németországban élek, teljesen egyetértek. A magyaroknak nincs mire büszkék lenni....Aljas, irigy, rosszindulatú nép, magyar-horvát félvérként mondom.
2021. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
37%

Én magyar vagyok és nagyon büszke vagyok rá. A nyelvünk különleges, az ételeink különlegesek, a kultúránk különleges, ez mind a minket ért "idegen" behatásoktól:D Akik megragadtak a 15. században azoknak mondanám hogy globalizáció van, nem lehet egy egész népre kijelenteni, hogy ilyenek vagy olyanok. max magatokból indultatok ki seggek.

Azt inkább nem minősíteném, hogy a kérdező leírja, hogy a magyarok rasszisták, miközben ő ezzel szintén rasszizmust követ el. Jó ott neked Németországban, maradj csak.

2021. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
39%

Magyarnak nincs mire büszkének lenni, országára meg főleg nem! Valaki jött az albánokkal, hát jól felröhögtem, eléggé röhejesnek tartom. Nem hátrafelé kene nézni, hanem előre, csak úgy lehet fejlődni! Ennyi erővel, akkor miért nem a zulukat hoztad fel?

Rengeteg népnek egyébként nincs “de jure” független állama, csak Spanyolországban ott vannak a katalánok, baszkok, galíciaiak, andalúzok és ezek a népek de facto autonóm területei vagy tízet rávernek a magyar gazdaságra, élnek, mint Marci Hevesen. Ráadásul Baszkföld és Katalónia egész Európa egyik legiparosodottabb és leggazdagabb környéke. Ennyit erről!

Egy népet nem az határoz meg, hogy van nemzetközileg elismert független állama vagy nincs. Itt nagyhatalmi érdekek játszanak közre. Koszovónak is megvolt a nemzetközi lobbija, lett is saját országuk ottaniaknak és most nézz oda: szervkereskedelemből, maffia védelmi pénzekből, ember-és cigarettacsempészetből illetve prostitúcióból tartja fenn magát...

A magyar történelemhez visszatérve pedig bár voltak dicső dolgok a magyar történelemben, de inkább hagyjuk. Ezer éves történelemmel pedig megint fura jönni, amikor más népeknek 3-4-5-6 némelyiknek 7000 éves történelme van!

2021. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a túrórudira😊
2021. febr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
8 túlzás,azért mi tisztálkodunk,nem vállalunk 10 gyereket,ha nem tudjuk eltartani,és nem lopni,hanem dolgozni tanitjuk őket(99%). Nálatok a 99% az pont az ellentéte.
2021. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!