Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes férfiak miért utálják a...

Egyes férfiak miért utálják a macskákat és istenítik a kutyákat?

Figyelt kérdés

Szerintem az ilyen férfiaknál/nőknél valami nincs rendben. Hogy lehet egy állatot gyűlölni csak mert nincs elég türelme valakinek hozzá? Az a bajuk, hogy nem tudnak uralkodni rajtuk úgy mint a kutyákon?

Megértem ha nem annyira kedvel valaki egy állatfajt, de ezek betegesen gyűlölik a macskákat.😹



2021. jan. 14. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem hogy gyulolnek, de egy macskahoz nem is lehet annyira kotodni.


A kutyan meg nem uralkodik senki, hanem egyutt lehet dolgozik veluk. :)


N

2021. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Macskához is lehet annyira kötődni, ugyanúgy kisállat és a család tagja lesz.

A kutya feltétel nélkül szeret, rajong érted, hiányol és nem utolsó sorban jól ki lehet őket képezni.

Mind a kettőben van valami amit lehet szeretni, de szerintem sokan nem tudják milyen valójában macskát tartani.

2021. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron kóbor cica nálunk szült.


Az anyuka és apuka cica olyan szinten a család része lett, hogy cica ajtón bármikor ki-be mehetnek. Az anyukát ivartalanítottuk.


A gyerekeket 2 hónap után tovább adtuk jó helyre (egyiket ismerősökhöz, akit a mai napig látogatunk).


Plusz azóta mentettünk még egy kis cicát.


Ez előtt nem bírtam őket, most szerintem sokkal jobban szeretem a cicákat mint a kutyákat.


Mielőtt mindezt átéltem azt hittem, hogy a cica távolságtartó, rideg és hogy természetüknél fogva utálnak. Mint kiderült ez nem igaz...

2021. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és 23/F vagyok.
2021. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
A macskák kényesek és megközelíthetetlenek. Én sem bírom őket, nincs bennem konkrétan utálat, de mindenképp elkensenves ez, állatban és emberben is. Egy kutya örül neked, nem csak érdekből, bújik, lelkes, gyúrható, jók a visszacsatolásai, törődik veled és bírja azt is, ha szivatják, játéknak fogja fel.
2021. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És mielőtt megy a hiszti: én nő vagyok.
2021. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is ridegnek és megközelíthetetlennek hittem a macskákat, pedig csak félnek. Nagyon törékenyek. Igazából állandó készenlét az életük.

Mindig is kutyás voltam, de a gyerekem 1,5 éves kora óta nagy macskarajongó. A hátsó kertben nyílegyenesen hozzáment a szomszédból egy cica, akiről kiderült, hogy gazdátlan. Befogadtuk, de több kutyám is volt, csak a kert elkerített részében randiztunk vele. Kapott cicaházat is. Aztán ivartalanítás után a varratszedésig bent volt, főleg cicahordozóban vagy elzárva a kutyáktól. Utána többé nem tudtam visszaszoktatni a hátsó kertbe, pedig a kutyáimtól rettegett és joggal. Az élete kockáztatása árán is jött, mindig előre. Azért ügyes volt és kifigyelte, mikor csukom be a kutyákat aludni és akkor jött általában. De később már akkor is jött, amikor ki voltak engedve. Engem nagyon meghatott ez a ragaszkodása. Ő volt az első cica az életemben, akin azt éreztem, hogy magányos és az ember hiányzik neki. Hogy nem igaz, hogy csak a házhoz hűségesek, ezt csak azért mondják, mert a macska jön-megy, kerítés nem állítja meg. Ettől függetlenül mindig visszajön. És az élete kockáztatása árán is velünk akart lenni. A kutyák 1-1,5 év alatt teljesen befogadták. Akkor volt olyan 5 éves. Most már 10-11. A kutyáim azóta elmentek mind, már öregek voltak.:( A cica itt van velünk. És azóta még 2 másik cica és egy fiatal kutyus.

Már egész másként látom a macskákat.

Egyébként a férfiak többsége inkább macskás, mint kutyás. Szerintem azért, mert a cicákban van valami nőies lágyság, finomság.

2021. jan. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En minden allatot szeretek, a vizibivalyt is.



36F incel

2021. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

1-es tipikus példája annak, milyen, mikor valakinek nincs macskája, de terjeszti a hülyeséget.


Egy macskához is lehet ugyanúgy ragaszkodni, ki milyen típus. Én nem szeretem a kutyákat, nem is utálom őket, de nem tudok hozzájuk kötődni, untatnak, nem érzem a kutyák láttán, hogy jaj, de aranyosak.


A macskáktól meg elolvasom, imádom őket, nekünk is van otthon én nagyon szeretem. A férjem dettó, Anno kutyapárti volt, mióta van macskánk, azóta nem akar kutyát csak macskát :D

2021. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki a saját körülményeihez választ házikedvencet. Például a haver meg családja vadász és világ életükben kutyások voltak. Ha macskát láttak akkor mindig sicc volt. Majd elköltöztek vidékre és látom van már benti kedvenc is egy gyönyörű macsek. Totál el van kényeztetve, a kutyák pedig kint a kenelben. 😂
2021. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!