Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » “Most menjünk körbe, és...

“Most menjünk körbe, és mindenki meséljen magáról pár mondatban” ezt más is utálja?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 00:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sose volt ezzel problémám, de megértem, hogy akinek igen, annak miért.
2021. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Gyűlölöm. És soha nem értettem meg azokat az embereket, akik nem értik meg, hogy vannak emberek, akiket kiráz a hideg ettől.

Ha neki mesélnivalója van, érdeklődve hallgatom. De másokat ne presszúrázzon ezzel. Milyen jogon?

2021. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
En a semmirol is krva sokat tudnek beszelni, de mikor kozombos embereknek lenyegtelen parameterekben kellene eloadni magam, az nem szeretem dolog. Ezzel egyutt eletem legmelyebb pontjan is frappans es oszinte szoveg jott ki a szamon, de utalom.
2021. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, főleg mikor mentem 9.-be és egy csomó idegen ember előtt.. hát nem kellemes mai napig sem
2021. jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Engem azért zavart, mert majd én kiválasztom, kinek akarok elmondani dolgokat magamról. Mások bemutatkozása sem érdekelt soha.


Legutoljára egy tanfolyamon volt ilyen, megmondtam a nevem, miért vagyok itt, és "utálok mesélni magamról". Mellesleg mindenki nevetett. Mindig így szerzek barátokat, antiskodom, nem veszek részt, és vannak még emberek, akik szintén nem akarnak ilyen erőltetett jópofiskodást, csak nem mernek nemet mondani. Ha egyvalaki megteszi előttük, utána ők is bátrabbak.

2021. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Dorci1999 ***** válasza:
37%
Én szeretem ezeket, mivel így jobban megismernek engem és én is másokat. Illetve figyelünk egymásra. 21/L
2021. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom. Erőltettnek tartom. Most ha körbe megyünk, úgy sem tudok kapásból mindenkiről mindent megjegyezni. Ennél már sokkal izgalmasabb, ha idővel ismerem meg az embereket, beszélgetésen keresztül. Megfigyelő típusnak tartom magam. Sokszor nem az érdekel, hogy valaki mit mond magáról vagy milyennek tartja magát. Ez nem mindig van összefüggésben a valósággal. Szóval szubjektíven ennyi alapján sztem nem tudsz hova tenni egy embert, az objektív tényeket pedig úgysem jegyzed meg.


Side note: szorongásos is vagyok, nyilván emiatt is idegenkedek az ilyen szituktól.

2021. jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Fú, nekem ez nagyon cringe. Mindig is utáltam. Annyi más jobb ismerkedős játék van
2021. jan. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szerettem.
2021. jan. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!