Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt ha valaki...

Hogy hívják azt ha valaki azért szeret gyerekekkel időt tölteni hogy legyen valaki akit manipulálhat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy flusztrált mert mindig beelőzik, átverik és ellenségei gyerekeit uszítja szülei ellen, vagy rábeszéli pletykákra, elhiteti hogy az rossz, ezt szeretni kell csupa szimpátia alapján.

2021. jan. 15. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan jöttél, nem tudom hol tapasztalta, hol láttad ezt, de ez rohadtul beteg, mint a szemét. Pszichológust/Pszichiháternál kérdezz rá. Ez durva.
2021. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Manipulátor. Az hogy milyen eszközökkel él, többek közt a múltja és az aktuális környezete befolyásolja.
2021. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichopata/ szociopata
2021. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok nyilván ennyiből nem lehet eldönteni, de a manipuláció erre jellemző
2021. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus? De ez amúgy tényleg változó ki hogyan próbálja kiélni a hatalom, irányítás iránti vágyát.
2021. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Névszerint tudok ilyet konkrétan
2021. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!