Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Nem jön a baba, novemberben voltam vérvételen, ott kiderült, hogy az egyik hormonom nincs rendben. Akkor 55 kiló voltam..Diétaznom kell, hogy helyrejöjjek. Eddig kívántam meg a rendes kaját, néha bűnöztem. Minden januárban kezdődött, egy falat nem megy le a torkomon. 51 kiló vagyok. 10 éve nem voltam ennyi. Emellett munkahelyi problémáim vannak. Állandóan idegbe van a gyomrom. Napi kb 600-700 kalórianal nem megy le több. Teljesen ki vagyok bukva... Cigin és kaven élek. Aludni nem sokat tudok. Soha nem éreztem még ilyen rosszul magam lelkileg....
2021. jan. 17. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha cigin és kávén élsz ne csodálkozz, hogy nem tudsz aludni és sz@rul vagy.
2021. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyomoridegem van, hetek óta... Nem kívánok a cigin és a kaven kívül semmit...
2021. jan. 17. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem is leszel jobban. Menj el pszichológushoz
2021. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Hát, nem vagyok szakember, de ennek sok köze nincs a depresszióhoz. Hót ideg vagy, alig eszel, nyomaszt a tudat, hogy nem tudsz teherbe esni. Pszichológus lehet tudna segíteni. Párod nem foglalkozik veled?
2021. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!