Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérlek adj tanacsot?!

Kérlek adj tanacsot?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20F vagyok, ki léptem a gyüliből 1 éve! Egész gyermekkoromban szorgalmasan tanultam soha nem voltam bulikon nem iszom és nem dohányzom! Dolgozok már 1,5 éve másfél éve! Úgy gondolom mások fele tisztelettel jo indulattal tartozom, ! Mondták a hivők a gyülibe azért léptem ki mert ez a Sátán műve igy eltaszit Istentől hogy a pokolba kerüljek meg ne a földi jó léttel törődjek hanem azzal hogy a mennyországba jussak, a gyönyörűség helyere meg ne éljek szexualis életet várjam meg a hazassagot de ha megvarom addig lehetek 30-35 eves,,(( meg a hivők csak úgy élhetnek hogy dolgoznak, napi dolgaikat vegzik, de se buliba sehova nem mehetnek ez nem elet,,( es ha nem lesz mennyorszag nezek egy nagyot hogy jajj hát ezek miatt kihagytam mindent az életemből?? Szerintem csak be szeditik az embereket ezek a gyülis hívők és pokollal fenyegetnek
2021. jan. 18. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Enis 20 eves vagyok, de hogy Te úgy irsz mint valami 5 eves az biztos es en szegyellem magam hogy a mai tarsadalomban egy fiatal fiu meg mindig itt tart.

Elvezd az eletet, szerezz barátokat, menjetek el inni, bulizni, szerezz baratnot. Az hogy beleszeretsz valakibe nem bunos dolog. A "gyulit" meg hagyd ott a p.csaba. Meg ezt az egesz h.lyeseget .

2021. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? (Amúgy szerintem is olvashatatlan).
2021. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de neked kimosták az agyad teljesen. Jól látod, az olyan embereknek valók az ilyen gyülekezetek, akiknek kettő önálló gondolatuk nincs, ezáltal irányíthatók.
2021. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kétszer állj a tükör elé, és 5 percen keresztül hangosan, hangsúlyosan mondogasd magadnak, hogy: ISTEN NEM LÉTEZIK!

És köszönd meg a mélyen tisztelt anyaszentegyháznak, hogy 20 éves korodra lelki nyomorékot csinált belőled. Remélem az egyházadót is fizetted szorgalmasan.

2021. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor teszed fel ezt a "kérdést"? Szerintem tkrdj :)
2021. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

4es

Ne keverd a szezont a fazonnal,meg az anyaszentegyházat a söpredék, pénzlehúzó gyülekezetekkel,amit mi, katolikusok sem nézünk joszemmel. Ne általánosíts és ne szólj hozzá, ha nem vagy járatos a témában.

2021. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen általunk bizonyítottan létező élet az amit most élünk. Soha senki sem bizonyitotta még hogy ezelőtt vagy ezután lenne bármi ami a tudatos. Tehát születés előtt vagy a halál után (azokat is gyorsan tegyük helyre akik klinikai halál után nyilatkoznak, mivel az állítsuk kb olyan képzelgés, mint a drogosok rózsaszín elefántja a nappaliban - csak az ő elméjük szüleménye, akárcsak egy álom)

Na most ha semmi de semmi bizonyíték arra hogy létezne menny vagy pokol, akkor az egyetlen bizonyítottan létező életed miért nyomorítanád meg?


Mondjuk én az összes vallást betiltanám. Persze mindenki hihet amit akar, élhet jó vagy rossz életet, ez legyen az ő magánügye. Azt viszont nem tudom elfogadni, amikor az egyk ember a másikat csellel, hazugsággal, hitegetéssel, fenyegetéssel megpróbálja arra kényszeríteni, hogy valamit gondoljon, valahogy viselkedjen, hűséget fogadjon azokkal szemben, akik kicselezték, hazudtak neki, hitegették, fenyegették. Na ilyen értelemben az összes vallás káros. Az nem érdekel ha valaki otthon istenfélő, laposföldhívő, meleg, vagy akármi. Ez mind az ő dolga. Csak másokat ne próbáljon az ő képére formálni.

2021. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

#6


Egy akolból származik az összes. Száz meg száz millió embert tettek lelkileg és testileg is nyomorékká, teljesen mindegy melyik felekezetről vagy szektáról beszélünk.

2021. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

#6:

Ha te csak másoknak tudsz itt beszólogatni fene nagy hívő létedre, úgy neked is ugyanúgy kívül tágasabb.

2021. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még nem vagy semmiről sem lemaradva. Az ilyen valláskárosult szekták létezését meg felejtsd el, csak átmossák az agyad.
2021. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!