Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér férfiak miért idegesít...

A kövér férfiak miért idegesítőek?

Figyelt kérdés

Én normális testsúlyú nő vagyok, de érdeklődtem kövér férfiak felé is, mert tetszik az alkatuk. A gond mindig az volt, hogy idegesítőnek találtam a természetüket, emiatt mindig megszakadt a kapcsolatom velük. Az egyikük a lakásban fegyvert tartott, amit hirtelen elővett egyik pillanatról a másikra, és ez számomra ijesztő volt. Azt mondta, hogy önvédelem miatt tartja a szobájában. Elküldött a boltba, mert ő lustaságból kifolyólag feküdt az ágyon, és az anyjának az anyák napi bonbont is velem hozatatta meg. A járókerettel közlekedő, idős anyjának beszólt, hogy olyan gyors, mint egy rakéta. Velem is gúnyolódott, azt mondta, hogy elpostáz az Északi Sarkra.


Egy másik kövér férfival szexet beszéltem meg, a találkozás előtt látta a fényképemet is. Én akkor 19 éves voltam, ő pedig a negyvenes éveiben járt. Amikor már az ágyban voltunk, akkor azt mondta, hogy kislány vagyok, és nem is akar szexelni. Percekig húzta ezzel az agyamat, aztán persze szex lett a vége. A gúnyolódását leszámítva nem volt rossz vele lenni. Ő volt az egyetlen férfi, aki azt mondta rám, hogy kislány vagyok.


Az előző munkahelyemen volt egy túlsúlyos férfi, aki szinte minden kollégának, köztük nekem is ok nélkül beszólogatott.


Beszéltem egy kövér férfival az interneten, és az sem volt kellemes élmény, mert össze-vissza beszélt olyan dologról, amit még ő maga sem gondolt komolyan.


Minden túlsúlyos férfi idegesítő?



2021. jan. 18. 07:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegyik ilyen. Őket fogtad ki, valószínűleg sok köztük a frusztrált, önbizalomhiányos, amik okozhatnak ilyen furcsa viselkedést. De azért tegyük hozzá, hogy te is elég fura vagy, hogy 19 évesen egy negyvenes férfival csak úgy megbeszélsz egy szexet :D
2021. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

A túlsúly egy állapot, semmiféle korreláció nincs a személyiséggel.


Versenysportolóként 90 kg színizom voltam a 189 centimmel.

Abbahagytam a sportot (heti 8 edzés, hétvégente meccs kiesett), vége lett a középiskolának (pluszban ezzel mínusz heti 3 testnevelés). Saját éttermet kezdtem el működtetni, stresszes és mozgásszegény életmódot folytattam, nemhogy annyit ettem, mint előtte, hanem még többet - és egészségtelenebbül... - is.

Közel 150 kg-ig csúszott fel a mérleg 4 év elteltével...

Idénre, tudatos táplálkozással és laza sporttal visszafogytam, 110 körül vagyok.


Semmiféle változás nem jelentkezett a személyiségemben, a testsúlyváltozásom okán.

2021. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

#2

Kit érdekel...


A túlsúly simán okozhat a személyiségben is változást, ha valaki kövér, természetes, hogy kevesebb az önbizalma, könnyen lehet frusztráltabb, ezáltal akár bunkó, furcsa, gonosz is lehet a viselkedése.

2021. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%

Persze ez nem törvényszerű, csak létezhet ilyen.

(3. voltam)

2021. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
#2 5 soros flexelés, aztán valamit a végére csak benyögtél, ami a kérdéshez köthető.
2021. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
Konkrétan átmentél 19 évesen rib*ncba egy 40-es férfi kedvéért, szal én a helyedben nem picsognék.
2021. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam :D a kövérek (nem bántásból) nagyon rendesek, gyakran rendesebbek mint mások. /én tapasztalatom/
2021. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan... Én is kövér vagyok és rendes. 😀😀
2021. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az idegesítő, aki szégyelli a kövérségét és ezt erőltetett jópofasággal palástolja.
2021. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
első a számból szedte ki a szót
2021. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!