Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autóvásárláshoz stylist...

Autóvásárláshoz stylist tanácsát kérni nem túlzás?

Figyelt kérdés

Az egyik magyar marketing szakértő, Wolf Gábor felesége tett fel egy videót erről. Ez kicsit olyan urizálásnak tűnt már.


Most lakberendezéshez vagy öltözködéshez tanácsadót kérni ha van pénze erre valakinek az oké, de egy autóhoz azért már nagyon olyan mint amikor valaki már arannyal vonatja be a wc-t mert neki arra is van pénze.



2021. jan. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Stylist nem tudom, mit tud segíteni az autó kiválasztásában. Hogy passzol-e a színe a hölgy stílusához?

Viszont tanácsadó, olyan ember, aki ért az autókhoz, nagyon is hasznos.

2021. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


Így van ahogy mondod. Jó esetben az autó értékesítő az aki ebben segít. De mondom ebben az esetben egy ilyen stílustanácsadó nő segítette a nőnek autót választani.

2021. jan. 19. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: nem az autó értékesítőre gondoltam egyáltalán. Szerintem jó, ha valaki nem ért nagyon az autókhoz, akkor olyannal menjen, aki nagyon ért hozzá, meg eleve a vásárlás folyamatához. Az értékesítő magának akarja a legjobbat, nem a vevőnek.
2021. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Életemben nem hallottam még ilyet. Minősíthetnék, de nem akarok, mert nekem van stílusom. Csak úgy, magamtól.
2021. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem se a ruhák se a kocsik nem izgatnak.
2021. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elképzelt beszélgetés egy autó-stylist és a falu legvagányabb nagyfiúja között:

Stylist:

"az Ön jelleméhez a lekerekített forma, és az elnyújtott ívű karosszéria illene, a személyiségi karakterét pedig valami halvány színárnyalat emelné ki a legmarkánsabban".

Vagesz csávó:

Értem én mit, hogy mit nyekeregsz, de én egy tűzpiros 07-es kocka zsigulit akarok venni!!! :D

2021. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!