Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy lehet azt...

Szerintetek hogy lehet azt elérni, hogy olyasmit csinálj, ami munka, de te inkább szórakozásként tekints rá ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Önismeret és kockázatvállalás.


Első lépésben rá kell jönnöd, mi szerez neked örömet, miben teljesedsz ki, és nem árt, ha ez a tehetségeddel is párosul, de minimum rendkívül szorgalmasan tanulod.


Második lépésben pedig kockáztatnod kell azért, hogy ezen a területen fuss be karriert (akár vállalkozóként, akár más formában). Sokan sajnos megalkudnak a körülményekkel, és nem mernek kockáztatni az álmaikért, inkább egész életükben sóhajtoznak, hogy "le kellett róla mondaniuk".

2021. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgot csinalsz amit szeretsz is csinalni es nem csak a fizetesert elmesz egy akarmilyen helyre, mert oda vettek fel.
2021. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor hozzállás kérdése, de a legtöbb munkát, akármennyire is próbálsz pozitívan gondolkodni, képtelenség szórakozásnak tekinteni. Elsősorban fontos, hogy olyat csinálj amit szeretsz, nyilvánvalóan. Ha pl valaki abból él, hogy alkot, megfelelő lelkiállapotban izgalmas annyira az új ötlet megvalósítása, hogy szórakozás legyen, de ha csak kötelességként gondol rá az ember, hiába szerette csinálni már csak nyűg lesz. Ha pl pultos valaki nyűglődhet azon hogy milyen fárasztó talpalni de én szerencsés voltam a kollégámal, mindketten elég fantázia dúsan voltunk képesek elkepzelni mások háttértörténetét, vagy hogy valamit miért csinál úgy mint ahogy, így sokkal könnyebbé tette a munkát, de bármennyire is igyekszik az ember, a munka max könnyedebben fog menni, valós szórakozást ritkán nyújt.
2021. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan munkát végzel ami érdekel is. És ha érdekel akkor szívesen csinálod, jól csinálod.

Én úgy szoktam, hogy kisebb célokat kitűzni, akár naponta.

Mondjuk én szeretem a munkám.

2021. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!