Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichopaták tudják magukról...

A pszichopaták tudják magukról, hogy azok? Esetleg, hogy valami gond lenne velük, másoktól eltérnek, hogy belőlük hiányzik valami?

Figyelt kérdés
Mennyi tudatosul bennük ez?
2021. jan. 19. 13:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül tudják. Volt olyan orvos, aki az agyi eltéréseiket térképezte fel, és rájött az egyik klasszikus pszichopátiás mintánál, hogy az az övé. :)


Nem feltétlenül vadállatok egyébként, csak hiányoznak belőlük alapvető készségek, amelyek az emberi együttélést teszik könnyebbé. Aztán van, aki ezt könyöklős érdekérvényesítésre használja, más megpróbálja kompenzálni, és persze vannak közöttük teljesen gátlástalan bűnözők is.

2021. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Már megint ezt a témát forszírozod?Imádod a pszichopatákat :D Már ha te vagy az aki múltkor olyan hosszan taglalta ezt a témát :) Ha nem akkor én kérek elnézést
2021. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek írtam
2021. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2


Szeretem ezt a témát és már kiírtam egy pár kérdést ezzel kapcsolatban.


Van valami gond vele? :)

2021. jan. 19. 14:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem. Akkora az önbizalmuk, hogy még csak meg sem kérdőjelezik hogy lehet velük valami gond. Persze vannak kivételek. Ez igazából az illetőtől is függ. A pszihopátia nem egy teljesen fekete-fehéren kimutatható dolog, ennek is azért szintjei vannak. És attól, hogy egy jellemző valakire nem passzol, az még ugyanúgy eshet ebbe a kategóriába. Szóval nem mondható ki egyértelműen hogy egyikük sincs tisztában az állapotával.
2021. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ugyan nincs semmi gondom csak unalmas már nagyon és elcsépelt is,de te tudod.Azt írsz ki amit csak akarsz.Szabad országban élünk.További szép napot mindenkinek :D
2021. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Pszichopata vagyok, ez egész biztos. Minden igaz rám, amit az orvosi oldalakon írnak erről a jelenségről.
2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

6

Köszi. De ha unalmas akkor miért vagy itt? :D Vicces fiú vagy lány vagy.

2021. jan. 19. 14:22
 9/23 A kérdező kommentje:

7


Köszi. És szerinted mi az élet értelme? Hogyan tekintesz más emberekre? Gonosznak tartod magad? Veszélyesnek tartod magad?

2021. jan. 19. 14:22
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eszre is veszik, nem erdekli őket nagyon.
2021. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!