Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legutóbbi dolog ami...

Mi volt a legutóbbi dolog ami padlóra küldött? Hogy álltál fel?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetre gondolok, ahol azt mondtad feladod.

Mi az ami ebből a helyzetből kihozott?


2021. jan. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most kb ott vagyok de régen voltam is csak más okbólxd. Talán az hogy nem tart örökké és pusztán a tudat hogy itt nem ér véget minden már segít.
2021. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Eszembe jutott az a hatalmas arrogancia és lázadás, ami mindig is bennem volt. "Jah, de hát engem nem is lehet padlóra küldeni, el is felejtettem."

Szóval sose voltam úgy igazán, hogy most végem. Ez a végtelenül erős mentalitás nevetségesen könnyen kiemelt bármiből, magam mögött hagytam bármi történt is.

2021. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, sehogy nem álltam fel
2021. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Összevesztem egy szakmai dolgon egy munkatársnőmmel, akit viszont bírok. Gondolkodom a dolgon, mert zavar a probléma.
2021. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem negatív dolgok sorozata, összessége küldött a padlóra

-munkám elvesztése

-szülőm halála

-exem elhagyott évek után

-albérletemből elkuldtek


Ezek jöttek egymás után, ilyen sorrendben. Azt éreztem, hogy semmilyen biztos pont nem maradt az életemben, semmi, amit igazán szerettem.

Úgy álltam fel, hogy sehogy. A mai napig random sírógörcsök jönnek rám, alig várom, hogy hazaérjek és kiadjam magamból.

Ezen kívül meg élem az életem, mintha minden rendben lenne.

Azt megtanultam, hogy értékelni kell, amim van és nem azt hiányolni, ami nincs. Ez visz előre..

2021. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is kitartást kívánok mindenkinek!

Az én esetemben az, hogy csalódtam pár emberben és belefáradtam abba, hogy a kedvességemet készpénznek veszik, meg engem is. Kihasználtnak és egy nagy semminek érzem magam, mert nem értékelnek egy kicsit sem.

A felállós rész pedig folyamatban van. Kezdem azt hinni, hogy az alapvető minimumot kell adni aztán kész..

2021. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!