Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány esélyt adtok az embernek...

Hány esélyt adtok az embernek ? Lehet az barát, társ, idegen. Mennyit hibázhat, adtok-e második, vagy harmadik esélyt az illetőnek, ha elkövetett valamit ellenetek, vagy szimplán csak van valami totál idegesítő szokása.

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit tett. Ha kap is második esélyt, az már nem lesz olyan.
2021. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, milyen merteku hibat vetett ellenem. Van amin at tudok siklani, es van masodik esely. De 3. mar semmikepp.
2021. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második esélyt esetleg, harmadikat biztos, hogy nem.

És a másodiknál is számít, hogy miben hibázott.

2021. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mért érdeke, hogy új esélyt kapjon. Mondjuk mindegy, mert mondani bármit lehet.
2021. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha olyasmiben hibázik, ami nem történik meg csak úgy véletlenül és egyértelműen tudja, hogy ha azt meglépi, akkor kivágom az életemből, akkor egyet sem. Például ha valaki meglop, megüt vagy megcsal. Nem érdekelnek a miértek, rakarodhat, amint megtette.


Ha olyasmit csinál valaki, ami egyébként probléma, de én is hülye voltam, hogy nem szóltam neki, hogy figyeljen rá akkor kap egy második esélyt. Például ha a kutyámat rábízom valakire, az pedig csirkehússal megeteti, amire allergiás, ezért szétfossa magát, akkor nyilván szólok, hogy legközelebb ilyet ne, mert egy hétig mosom ki a szőréből a kulát. Ha leszarja és másodszorra is meglépi, többet nem engedem a kutyát a közelébe.



Ha valami apróságról, rossz szokásról van szó, akkor elnézőbb vagyok, de egy idő után elvesztem a bizalmam. Például ha valaki elmond olyasmit rólam másnak, ami nem államtitok, de örültem volna, ha kettőnk között marad. Nem érdekel, hogy véletlenül vagy direkt volt, egy idő után csak azt éri el, hogy nem fogok neki elmondani semmi ilyesmit. Az ilyesmi halmozódik.

2021. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoktam adni tobbet is, de meg nagyobb lendulettel repulnek utana az eletembol. Tapasztalataim szerint aki botlik, az kovetkezetesen botolgat.
2021. jan. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hótmindegy: ha egy helyen dolgozik az ember a másikkal, vagy hasonló, akkor egymásra vannak kényszerülve.
2021. jan. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit tett és mekkorát csalódtam benne. Ha adnék neki második esélyt (többet szinte biztos, hogy nem, legyen bárkiről is szó), nem lesz ugyanolyan, mint előtte. Tartanám a pár lépésnyi távot és nem bíznék meg benne rögtön.
2021. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!