Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ezután nem...

Normális, hogy ezután nem tárgyal vekem a volt haverom?

Figyelt kérdés

Korábban többször voltam büntetve, jekenleg is rablás és lopás miatt folyik ellenem bírósági ill. rendőrségi ügy.


Valahonnan egy haverom megtudta és azóta nem tárgyal velem, azt mondta nem ismerjük egymást. Egy másik haverom ugyanezt követi, csak volt haver. A harmadik már másként vélekedik, haverkodik továbbra is velem, azt mondta, hogy neki az életbe soha nem ártottam és ő továbbra is haverom.


Az első kettő normális dolog, hogy megtagadtak mint haver?

Nekik se ártottam sose.



2021. jan. 19. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*velem
2021. jan. 19. 22:50
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
figylej,rossz amit tettél,nem kellett volna,de ők nem értik a lelked a miérteket hogy miért tetted amit tettél nem voltak sose igazi barátok az ilyenek...de figylej légyszi tedd rendbe az életed mert képes vagy rá ami jön nehéz idő legyél erős de legyél mindig ember...ennyi amennyit mondani szeretnék.szépnapot barátom!
2021. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem nem kéne bűnöző haver
2021. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rablas, megvan, ugye. Nekem a lopas sem fer bele, de fenyegetessel, eroszakkal venni el valamit plane nem. En a tarsadalom elott felvallalnam, hogy ezidaig baratkoztunk, nem tagadnam le. De szamomra megszunne letezni ez az ember. Egy indulatbol elkovetett gyilkossagot, ha a sztori lelektanilag igazolja, azt elobb ertenek meg. ( Bantalmazo neveloapa, ilyesmi.)
2021. jan. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De rosszindulatú vagy utolsó. Akkor a vezetòséget is elítéled?
2021. jan. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!