Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon könnyebb lenne ismerkedn...

Vajon könnyebb lenne ismerkedni, hanem lennék vékony gyenge karú, de sörhasú, kopaszodó értelmiségi, hanem inkább sportos de talán butább ember lennék, pl vízvezetékszerelő? 27F

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 09:15
1 2 3
 1/28 Fsms ***** válasza:
88%

27 évesen miért nem kezdesz el sportolni, simán tudsz az alakodon javítani. jobb lesz az egészséget, közérzeted, esetleg találkozol valakivel az edzőteremben etc.


ha innen közelíted meg biztosan érsz el sikert valamilyen téren.

2021. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Elég buta vagy te értelmiségiként is!
2021. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nincs elég kitartásom az edzéshez, két hétnél tovább sosem bírtam. Plusz az edzőteremben sok paraszt van, aki kiröhög hogy gyenge vagyok.
2021. jan. 21. 09:27
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen igaza van az egyes kommentelőnek 👍

Miért legyek kövér ha semilyen szempontból nem jó.

2021. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Miert lenne buta egy vízvezetékszerelő? Lehet már volt egy diplomája amivel nem talalt munkát ezért tanulta ki ezt a szakmát is. Ez az általánosítas pont téged minősít. Ezek szerint nem csak ronda és beképzelt vagy hanem ostoba is.:)
2021. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
igen, sokkal könnyebb lenne. Kezdd el tanulni a vízvezeték-szerelést, és meglátod, minden jóra fordul.
2021. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát azért én a szabad bölcsészet szakot 3 évig tanultam, elég sok mindenről tudok beszélni, filozófia, társadalmi kérdések, szociológia, a vízvezetékszerelő meg fél év kb és csak fürdőkádak meg vezetékek szereléséhez ért. csak többet ér a tudásom így. nem?
2021. jan. 21. 09:35
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
:D Te vagy egy troll vagy, vagy a válaszaid alapján meg is magyaráztad, miért nem akarnak veled ismerkedni (szűk látokörű, sztereotíp, nem kitartó, nyavalygó ember, aki tenni nem képes a változásért).
2021. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

Sok "értelmiségi" (nem biztos, hogy ugyanúgy értelmezzük ezt a szót a kérdésed alapján) vesz körül, aki nem csak okosak de kisportolt, vonzó külsejűek is. Inkább legyen ez a cél.

Szóval mások degradálása helyett fogyj le és menj el edzeni, egy személyi edző nem csak a többi edzőterembe lévő véleményétől óv meg, de ebben a vírushelyzetben nincs is más lehetőséged.

Nagyon bírom azt a szöveget, hogy csak a belső a számít de ez kamu. Igen nagyon nagyon fontos a belső tulajdonság abba szeret bele az ember, de ha találkozok veled valahol először a külsődnek kell megfognia hiszen csak azt látom, arról nem is beszélve, hogy egy kapcsolatban a testi vonzódás is nagyon fontos.

2021. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

8

Én szeretnék kitartó lenni, de ha nem vagyok az,mit csinálják? hogy lehet azon változtatni hogy valaki nem kitartó? :D Sztereotípiái mindenkinek vannak, nem találkoztam még okos vízvezetékszerelővel, sőt akit ismertem az mindkettő a alpári és alkoholista volt. Szerintem általánosságban a diplomások értelmesebbek és ezért ismerkedésnél jobb esélyük kellene hogy legyen mint a vízvezetékszerelőknek.

2021. jan. 21. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!