Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretek senkit?

Miért nem szeretek senkit?

Figyelt kérdés
Nem keresem mások társaságát - sem barátokat, sem barátnőt. Valamiért senki sem érdekel. Másoktól azt látom, hogy ennek az ellenkezője a normális, akkor én miért nem vagyok olyan, mint mindenki?

2021. jan. 21. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mert lehet hogy nem találkoztál még olyannal akivel tudnál barátkozni.Nincs olyan aki annyira szimpatikus lenne hogy több időt el tudj vele tölteni vele azért.Van ilyen.Lesz olyan akivel egy hullámhosszon lesztek
2021. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez nem normális.:( Én is ugyanilyen vagyok, legszívesebben egyedül lennék. Igyekszem változtatni rajta, de eddig nem sikerült.
2021. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom hogy így vagytok.Olyan sok idióta van hogy elmegy az ember kedve az ismerkedéstől.A normálisak egyre fogynak az a baj.Én azt mondom hogy jobb egyedül mint hülyék közt lenni akikkel nem tudtok mit kezdeni.Nem kell mindenáron barátkozni.Lesz olyan akivel ki tudtok jönni.Ne gondoljátok hogy mindenki tele van igaz barátokkal.Ismerősök,haverok nem igaz barátok.Azok csak felületes ismeretségek.Ezekből van a legtöbb
2021. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ha egy igaz barátod van.
2021. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van #4-es szerintem is
2021. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, ugyanilyen vagyok, így csak a saját verziómat tudom mondani: csalódtam az életben, az emberekben, de legjobban? Önmagamban. ezért vagyok inkább magányos.
2021. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem baj, ezzel sok viheted. Hitlernek Führeremnek is sikerült. (Nyugodjon békében!)
2021. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azt hiszem értem a dilemmádat. "...én miért nem vagyok olyan, mint mindenki."

Nos, itt a kérdés az, hogy valóban pont olyan akarsz lenni, mint mindenki?

Lehetsz-e egyáltalán olyan, mint mindenki?

Vagy csak az fáj inkább, hogy nem találsz hozzád illő párt, vagy legalább egyetlen barátot? Miközben meg azt látod, hogy mindenki más meg igen. Sőt, sokaknak rengeteg barátjuk van. Vagy ismerősük a Fbookon. Vagy párja, de még szeretője is... egyebek.

Vagy tán azt hiszed... hogy szeretned kell mindenképpen Valakit ahhoz, hogy kapcsolódni tudjon hozzád és/vagy Te őhozzá? Hogy egy párt alkossatok együtt? Azt gondolod... imádnod kell előbb, vagy szerelmesnek kell belé lenni? Csak így lehetséges az élet?

És ez nem megy. Ez a problémád?

Előbb válaszolj, hogy tudjunk többet rólad. Mert ennyi info alapján, amit eddig ide kitettél... csak találgatni lehetne. De azt is csak nagyon óvatosan. És hát találgatással nem sokra mégy, szerintem.


6-os pl. azt írja, hogy csalódott az életben... az emberekben, de leginkább önmagában. Ő ezt írta. És ez elég ok neki arra, hogy magányába vonuljon. Mondjuk azt, hogy mit takar neki az "élet" fogalma, azt nem tudom. Valószínű nem ugyanazt, mint nekem. Mert hogy én az ÉLET-ben nem tudok csalódni. De a HALÁL-ban sem, mert ott még nem tartok. Azt majd csak akkor tudnám elmondani, ha túléltem a halálom. De erre nem fog sor kerülni. :D

Talán az Ő életében bekövetkezett eseményekre gondol, amikben csalódott... vagy azon események be nem következtében, amikkel viszont szeretett volna azonosulni, vagy társulni. Ugye... de NEM következtek be. Azaz csak beteljesületlen vágyak és álomképek maradtak... amely kedves lett volna neki. Ha jól gondolom.


Az ERŐ legyen Veletek!

2021. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!