Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményed egy...

Mi lenne a véleményed egy olyan nőről, aki szinte 100%-ig koronavírusos, de nem hajlandó magát karanténba helyeztetni, mert neki " vásárolni kell a családnak"? vígan köpködi a vírust mindenhol. Férje bizonyítottan pozitív! tőle kapta el.

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Agyhalott 🤷‍♂️
2021. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát valakinek be kell vásárolni, ez tény. De egész biztos segítenének nekik, erre az önkormányzatoknál vannak tudtommal emberek, ha nincs olyan rokon, aki megtenné.
2021. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Sok ilyen ember van, ezért van szükség a korlátozásokra. Ha a fertőzöttek lelkiismeretesek lennének, akkor lehetne nagyobb szabadság is. Én is ismerek ilyet: a munkahelyén felajánlották hogy kéthetente lehet menni tesztelésre, de ő nem élt vele, mert ha pozitív lenne táppénzre kéne mennie. Az nem érdekli, hogy ha pozitív, akkor szarrá fertőzi a környezetét, és esetleg meg is öl valakit.
2021. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is valahogy meg kell élnie a családnak és nem veszélyeztetheti a megélési forrásuk.
2021. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Maszkban úgy sem tudja köpködni. Párom is volt koronavírusos, én még sem kaptam el tőle (ezt több teszt is igazolta), magyarul az általad említett nő sem 100%- hogy az lenne, ez csak a te spekulációd
2021. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

A maszk ved nem? Ha nem ,minek hordod???

Mi kozod az o bajahoz? Talan a maszk szerinted se ved?

2021. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott bukik minden, hogy az állam semmit nem segít azon, aki nem tud menni dolgozni. Most is csak mondja sok embernek, hogy tartson ki, de hogy miből él meg azt leszarja.
2021. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!