Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha próbálják rombolni vagy...

Ha próbálják rombolni vagy rombolják az önbecsülésedet egyes körülötted lévő emberek, hogyan kezeled, miként reagálsz?

Figyelt kérdés
Hogyan keresel megoldást, kiutat a mérgező helyzetből?

2021. jan. 21. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen a helyzetem és mit akarok. Ha egy rakat, együttműködő idős csapat a munkahelyen, ahol jó a fizetés és nincs lehetőségem lelépni, akkor semleges maradok, finoman változtatom meg apránként a véleményüket rólam úgy, hogy egynek higgyenek maguk közül, de mégse kelljen átadnom magamat egy idegen szerepnek. Ezalatt belső munkát is végzek, amiben emlékeztetem magam arra, hogy értékes vagyok, ők pedig egy csapat tudatlan ember.


Ha egy rokon, nem beszélek vele többet. Ha egy barát, ismerősök, tiltás, kapcsolat megszakítás.


Magyaran, a képlet: ha tudok, lelepek. Ha nem, a helyzetet javítom amennyire tudom.

2021. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ram azt mondjak "egy arrogans bunko vagyok" :) ... szerintem csak felreerthetetlen a stilusom. Az a helyzet ha valaki bunkozik velem, azt pillanatok alatt elkuldom melegebb eghajlatra es onnantol nyugalom van.
2021. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leszarom
2021. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átgondolom a dolgokat, és próbalok érveket gyűjteni ami miatt igaza lehet, és jól látja, ami miatt nem lehet igaza és nem jól látja, hogy miért mondhatja amit mond, miért láthatja úgy ahogy. Stb.

Nem vált be.

2021. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alárendelődök, vagy onnan elmegyek.
2021. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!