Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesznek az újságírók...

Miért lesznek az újságírók alkoholisták?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több cikket látok azzal kapcsolatban, hogy sok újságíró alkoholproblémákkal küzd.Köztük vannak egész helyesek is. Ez miért van? Elcsúfítják azt a helyes pofikájukat, ahelyett, hogy rendes férfiként mamutra vadásznának.

2021. jan. 21. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Stresz, kilátástalanság, rendszertelen élet, család hiánya.
2021. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon? Mondjuk naponta szembe kell kopniuk magukat, vagy mehetnek szamizdatba.
2021. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem csak Ők sajnos. Nagy a nyomás. Lazulni és felejteni szeretnének.
2021. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, pedig nem is vagyok újságíró. Régen én is egész helyes voltam. Azért kezdtem inni, mert rossz döntésekkel elszúrtam az életemet. Már sosem lehet az, amilyen lehetett volna, ha jól csinálom, mikor annak az ideje van. Ezért nem bírom elviselni magamat.
2021. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jön az ihlet. Meg esetleg, ha beletúrnak a nagy k*iba, akkor azt fel kell dolgozniuk.
2021. jan. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát de akkor ennyi erővel a legtöbb rendőr, meg nyomozó is az lehetne. Ők is ugyanannyit turkálnak benne, ha nem többet.
2021. jan. 22. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg rendőr iszik, ugyanúgy a sok munka és rettentő stressz és a kevés fizetés miatt.
2021. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam, csak mostanában nagyon sok cikk jött szembe ujságírókról, akik alkoholisták, vagy azok voltak. A rendőröket meg is érten, ha azok.
2021. febr. 8. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele egy oknyomozó újságíró Mészáros, Tiborcz (MSZP alatt meg az ő csatlósaik) viselt dolgairól ír, bíróságra rohangál, nagy felelősséget vállal. Az egyiknek a házához kiküldték a csahos TV-t. nem tudom éppen ők isznak-e vagy egyáltalán igaz-e, hogy az újságírók sokat isznak. Én egészségügyis vagyok, meglepődnél mennyien isznak ezen a területen is. Elismert szakemberek is. Vigyázni kell az általánosításokkal!
2021. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!